Carshouse.cz http://www.carshouse.cz/ Mon, 25 Sep 2017 17:03:32 +0200 sk http://carshouse.cz hourly 1 Nový Nissan Leaf 2018 | elektromobilita http://carshouse.cz/novy-nissan-leaf-2018-elektromobilita Bezpečnější a pohodlnější jízda díky technologii autonomního řízení ProPilot...

]]>
Tue, 19 Sep 2017 12:42:00 +0200
Mercedes-Benz Museum: historie na devíti patrech http://carshouse.cz/mercedes-benz-museum-historie-na-deviti-patrech Patří k dominantám Stuttgartu a pokrývá plochu 16 500 metrů čtverečních...

]]>
Sat, 09 Sep 2017 03:08:00 +0200
Lifestylový pick-up – Mercedes-Benz třídy X http://carshouse.cz/lifestylovy-pick-up-mercedes-benz-tridy-x Do sériové výroby míří téměř beze změny progresivní design velmi obdivované studie...

]]>
Sat, 09 Sep 2017 01:39:00 +0200
Toyota Corolla – auto s čistým štítem http://carshouse.cz/toyota-corolla-auto-s-cistym-stitem Přijďte na Toyota víkend k dealerovi Toyota Emil Frey ve dnech 16. až 17. září 2017... 

]]>
Fri, 08 Sep 2017 06:34:00 +0200
Přední sloupky Toyoty budou „průhledné“ http://carshouse.cz/predni-sloupky-toyoty-budou-pruhledne Automobilka vytvořila zařízení, které řidiči zobrazí pohled skrytý za předními sloupky...

]]>
Wed, 30 Aug 2017 02:12:00 +0200
Hra pro malé zmrzlináře http://carshouse.cz/hra-pro-male-zmrzlinare Společnost ADC Blackfire Entertainment uvádí na trh novou dětskou edukativní hru...

]]>
Tue, 29 Aug 2017 09:35:00 +0200
Vision Mercedes Maybach 6 Cabriolet http://carshouse.cz/vision-mercedes-maybach-6-cabriolet Mercedes-Maybach představil koncept luxusního kabrioletu poháněného elektřinou... 

]]>
Fri, 25 Aug 2017 02:54:00 +0200
Hyundai nabízí týdenní testování kombíku i30 http://carshouse.cz/hyundai-nabizi-tydenni-testovani-kombiku-i30 Automobilka Hyundai startuje nový projekt s názvem “Týden s i30 kombi“.... 

]]>
Tue, 15 Aug 2017 11:53:00 +0200
Unikátní koncept Infiniti Prototype 9 http://carshouse.cz/unikatni-koncept-infiniti-prototype-9 Značka přišla s konceptem připomínajícím staré dobré časy automobilové historie...

]]>
Tue, 15 Aug 2017 10:48:00 +0200
Prague Harley Days 2017 http://carshouse.cz/prague-harley-days-2017 Již 1. a 2. září holešovické Výstaviště ožije v duchu...

]]>
Tue, 15 Aug 2017 04:03:00 +0200
Životní výzva nebo totální šílenství? http://carshouse.cz/zivotni-vyzva-nebo-totalni-silenstvi V 41 letech vleze do klece bojovníků...

]]>
Mon, 14 Aug 2017 12:05:00 +0200
Lité podlahy – ideální povrch do garáže http://carshouse.cz/lite-podlahy-idealni-povrch-do-garaze Stavíte novou garáž, nebo rekonstruujete tu stávající? 

]]>
Mon, 14 Aug 2017 02:30:00 +0200
Hvězda veletrhu Caravan Salon http://carshouse.cz/hvezda-veletrhu-caravan-salon Studie obytného automobilu California XXL na základě nového Crafteru...

]]>
Sat, 12 Aug 2017 10:55:00 +0200
Dokonalé zážitky s Lexusem | Editoriál http://carshouse.cz/dokonale-zazitky-s-lexusem-editorial Přeji příjemný a úspěšný start do nového týdne našim čtenářům...

]]>
Sun, 06 Aug 2017 02:06:00 +0200
Jak zkrotit sílu pořádného auta http://carshouse.cz/jak-zkrotit-silu-poradneho-auta Aneb bezpečná jízda v supersportovním voze...

]]>
Sat, 05 Aug 2017 11:40:00 +0200
Nezničitelná Toyota Hilux z Top Gearu má nové využití http://carshouse.cz/neznicitelna-toyota-hilux-z-top-gearu-ma-nove-vyuziti Před 14 lety se Jeremy Clarkson snažil v pořadu Top Gear zničit Toyotu Hilux...

]]>
Sat, 05 Aug 2017 10:48:00 +0200
Ticket to Ride Junior je tady! http://carshouse.cz/ticket-to-ride-junior-je-tady ADC Blackfire Entertainment tak uvádí na trh jednodušší verzi pro všechny děti...

]]>
Fri, 04 Aug 2017 01:19:00 +0200
Výhodné podmínky v autopůjčovně Taggart http://carshouse.cz/vyhodne-podminky-v-autopujcovne-taggart Náš redakční tip je cesta autem až na francouzskou Riviéru...

]]>
Wed, 02 Aug 2017 02:43:00 +0200
Uvažujete o chiptuningu? Klíčová je kvalitní firma! http://carshouse.cz/uvazujete-o-chiptuningu-klicova-je-kvalitni-firma Chiptuning je v posledních letech velice oblíbený...

]]>
Mon, 31 Jul 2017 12:41:00 +0200
Škoda Karoq se už začala vyrábět http://carshouse.cz/skoda-karoq-se-uz-zacala-vyrabet První vozy nástupce modelu Yeti začaly sjíždět z montážní linky v Kvasinách... 

]]>
Fri, 28 Jul 2017 02:59:00 +0200