Doporučujeme

V kinech od listopadu:

 

JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT

image_13794

Na nákupech jako v nebi

Vánoce se blíží a je opět aktuální, co nakoupit svým blízkým. Vydali jsme se proto do Drážďan. Je to jen dvě hodiny autem a to se nám opravdu zalíbilo. Navíc jsou Drážďany o velikosti našeho jednoho Brna. Mají naprosto vše a mohou se pyšnit kvalitou služeb i produktů. Vybrali jsme si kombinaci nákupů s pobytem. Máme rádi na vše dost času. A tady se to opravdu vyplatilo. Ubytovali jsme se v centru města. Vybrali jsme hotel Hyperion Hotel Dresden Am Schloss.

Nachází se v historickém centru Drážďan. Nabízí posilovnu, wellness centrum a elegantní pokoje s bezplatným Wi-Fi. Pro naše zájmy ve městě naprosto ideální. Nečekali jsme, jak se tato zkušenost může osvědčit. Fantastické prostředí s naprosto výjimečně milým personálem. Kouzlo nákupů upřednostnila zkušenost z úžasného zázemí hotelu. Hyperion Hotel Dresden Am Schloss má prostorné pokoje a apartmá s TV s plochou obrazovkou, zařízením pro přípravu teplých nápojů a nabídkou polštářů. Pro větší komfort nechybí ani župany, přezůvky a bezplatná láhev minerální vody.

Restaurace Wohnstube podává vynikající pokrmy mezinárodní kuchyně i místní speciality. Hyperion Hotel Dresden podává ve své lounge občerstvení a domácí pečivo a na koktejl si sem můžete zajít do stylového baru.

V historickém kamenném sklepení sídlí wellness centrum Pürovel se saunou a masážní místností. Aktivnější hosté se mohou těšit na fitcentrum v alpském stylu. Na odpočinek naprosto fantastické.

Na nákupy už nikdy na otočku. Užívat si dobu před Vánoci má styl.

www.h-hotels.com

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

CARS & GIRLS

Generální partner portálu:

     

 

Partneři portálu:

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist