Doporučujeme

V kinech od listopadu:

 

JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT

image_13794

3 hlavní důvody, proč si pořídit auto přes operativní leasing

V poslední době se můžete stále častěji setkat s nabídkami na takzvaný operativní leasing. Jedná se o formu pronájmu vozidla, která je určená jak fyzickým osobám, tak i firmám. Jaké jsou jeho hlavní výhody?

1. Nízké náklady

Zatímco při nákupu nového auta si musíte připravit stovky tisíc korun, operativní leasing umožňuje získat vůz k užívání i pro ty z vás, kteří nemají zrovna peněz na rozdávání. Platíte zde měsíční paušální částku, která se pohybuje zpravidla v řádech jednotek tisíc korun. I takový VW Passat na operativní leasing je tak dostupný pro lidi, kteří nejsou nijak zvlášť movití.

2. Služby v ceně

V rámci operativního leasingu sice vůz po skončení smlouvy nepřechází do osobního vlastnictví, jak je tomu u klasického leasingu, zato se ale můžete těšit na to, že během trvání smlouvy jsou s užíváním vozidla spojeny i mnohé služby, jež už nemusíte platit, jsou přímo v ceně pronájmu.

Jde třeba o povinné ručení, havarijní pojištění, dálniční známku, poplatky za rádio, servis atd. Jestliže si tak zajistíte třeba vozidlo Škoda Superb na operativní leasing, nemusíte kromě tankování pohonných hmot už prakticky nic jiného řešit, což je mimořádně pohodlné.

3. Obnova vozového parku

Smlouva na operativní leasing trvá běžně kolem 5 let. Po jejím uplynutí si samozřejmě můžete sjednat smlouvu zcela novou. Je to výhodné, protože získáte nový vůz, takže dochází k neustálé obnově vozového parku. U klasického leasingu vůz přejde do vašeho osobního vlastnictví, ale dochází tak k jeho postupnému stárnutí. Totéž platí i pro případ, kdy si pořídíte vlastní vůz za hotové peníze.

Operativní leasing je moderní formou pronájmu vozidla. Už jen z výše uvedených důvodů ho využívají i mnozí podnikatelé a úspěšní lidé, kteří chtějí mít auto bez starostí a za minimální náklady.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

CARS & GIRLS

Generální partner portálu:

     

 

Partneři portálu:

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist