Doporučujeme

V kinech od listopadu:

 

JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT

image_13794

3 tipy na svatební limuzínu

Vlastní svatbu si rozhodně chceme užít, proto toužíme zažít něco exkluzivního. A svatební limuzína nám to umožní. Čím vším se dá vyrazit vstříc velkému dni nebo prožít například rozlučku se svobodou?

Lincoln Town Car 120"

Pokud si vybavujete nějakou limuzínu z filmů, můžete si být jisti, že se v řadě případů bude jednat právě o elegantní Town Car. Pro milovníky „amerik“ je beznadějně srdeční záležitostí, protože jde o úplně poslední klasický americký fullsize sedan na rámu.

Luxusní prodloužená limuzína nabízí maximální komfort. Využít můžete oddělený salonek a luxusní výbavu čítající audiosystém nebo LCD televizor. Výsledný dojem ještě umocní elegantní interiér vyvedený ve světlé kůži. Limuzína měří cca 8,1 metru a doporučený počet osob, které v ní budou mít pohodlí, je osm.

Lincoln Town Car Royale

Jedná se o jednu z vlajkových lodí značky. Díky délce více než 8,5 metru je na silnicích skutečně nepřehlédnutelná. Doma v garáži byste, byť to není v tuzemských podmínkách problém ani v segmentu ojetin, tuhle plechovou krásku mít nejspíš nechtěli. Důvodem je opravdu vysoká spotřeba.

Půjčovny naštěstí umožňují užít si trochu toho dostupnějšího luxusu, kde praktickou stránku věci není úplně nutné řešit. Ve výbavě působivého vozítka nechybí LED osvětlení, vlastní bar, kožené sedačky a samozřejmě bohatou multimediální zábavou – LCD televizí nebo zařízením pro přehrávání flash disků či micro SD karet.

Hummer H200

Jestli je vaším hlavním cílem být hodně vidět, robustní Hummer to spolehlivě splní. Původní vojenský jeep v této verzi narostl o více než 5 metrů. Desetimetrový „koráb“ díky tomu pohodlně sveze až sedmnáct lidí. A bude jim rozhodně mít co nabídnout.

Při pohledu do interiéru jsou samozřejmostí elektronika včetně DVD přehrávače, audiosystému se subwooferem a LCD obrazovkami, chybět nemůže ani barevný podsvětlený bar nebo osvětlení interiéru schopné měnit barvu. O pohodlí posádky se navíc postará plně automatická digitální klimatizace, která umožňuje individuálně regulovat teplotu v zadní části automobilu.

Zažít a zaznamenat

Každá svatba je výjimečným a nezapomenutelným momentem, který už se nebude opakovat. Přesto si chceme zážitky z ní stále znovu a znovu připomínat.

Není tak nic jednoduššího, než zachytit vzpomínky na fotografii. Digitální fotografie má jistě celou řadu předností, nicméně papírové snímky, které si můžeme „osahat“, mají svoje místo i v dnešním virtuálním světě, protože si zachovávají jedinečnou atmosféru.

Právě proto je zde kapesní tiskárna a fotoaparát v jednom - Canon ZOEMINI C, která umožňuje si na místě snímky ihned vytisknout a podělit se tak s přáteli o tento jedinečný moment. Kdekoli a kdykoli si tak z hotových snímků vytvoříte vlastní fotoknihu. Už žádné složité dodatečné třídění vyvolaných fotografií do alb.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

CARS & GIRLS

Generální partner portálu:

     

 

Partneři portálu:

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist