Doporučujeme

V kinech od listopadu:

 

JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT

image_13794

5 důvodů proč servisovat svoje auto v BestDrive

Servisní elita BestDrive působí na trhu již od roku 1987. Po celém Česku se nachází 146 provozoven, které jsou zaměřeny nejen na prodej pneumatik světových značek, ale i na kvalitní servis. Profesionalita, odbornost, zaměření na image a kvalifikovaný personál jsou jen zlomek toho, co u nás najdete pod jednou střechou.

Možná to znáte. Vstali jste s úsměvem, přes okno vidíte krásný slunečný den, dáte si vaši oblíbenou kávu a chystáte se do práce. Nic nenasvědčuje tomu, že by se dnes něco mohlo pokazit. Jiný názor má však vaše auto, které potřebuje servis vždy v tom nejnevhodnějším čase. Další hrozivý scénář je ten, ve kterém potřebujete pravidelnou servisní kontrolu, váš starý servis vás minule zklamal, a tak hledáte kvalitní náhradu.

Když se rozhlédnete, zjistíte, že v České republice můžete najít desítky až stovky různých autoservisů. Při bližší selekci si uvědomíte, že se mezi nimi nacházejí kvalitní odborníci, ale i fušeři, kteří vám víc uškodí, než pomohou. Servisní elita BestDrive je tu s vámi již více než 31 let. Stojí za ní dlouhá cesta budování značky a férový přístup k zákazníkům. Důvodů, proč byste měli servisovat své auto právě u nás, je opravdu hodně. Dovolte nám, abychom vám představili alespoň 5 takových, které vám pomohou učinit správné rozhodnutí při výběru vašeho servisu.

1) NEJLEPŠÍ SOUČÁSTKY POD DOHLEDEM CONTINENTALU

Continental je německý výrobce automobilových součástek, který momentálně patří ke světové špičce. Vyrábí mnoho komponent jako například brzdové systémy, tachografy, vstřikovací systémy, pneumatiky, elektrické stabilizační programy a různé jiné. Je pro nás ctí, že můžeme patřit přímo do tohoto koncernu.

Pro naše zákazníky to znamená, že všechny součástky, se kterými u nás pracujeme, jsou originální kusy. Vyznačují se vysokou kvalitou, maximální životností a zárukou spolehlivosti. Nemusíte se tak bát žádných "šmejdů", levných či nekvalitních součástek, které by vás zradily v životně důležité situaci.

2) PNEUSERVIS S MNOŽSTVÍM SLUŽEB A BESTDRIVE GARANCÍ

Jen u nás najdete kvalitní pneumatiky nejlepších světových značek, mezi které patří Continental, BestDrive, Barum, Matador, Goodyear či Uniroyal. Samozřejmostí je jejich odborná výměna včetně přesného vyvážení, která se vztahuje na osobní automobily a SUV.

Kromě toho poskytujeme pneuservis pro agro a stavební mechanismy, sezónní skladování pneumatik, mobilní servis, plyn do pneumatik, jejich opravu, likvidaci a další služby. Nechybí ani záruka té nejvyšší kvality. BestDrive garance se postará o krytí zbytkové hodnoty neopravitelné pneumatiky, kterou si můžete uplatnit po dobu 2 let od zakoupení.

3) SPOLEHLIVÝ AUTOSERVIS, KTERÝ VYŘEŠÍ VŠECHNY PROBLÉMY

Profesionální přístup a kvalitní servisní mechanici či technici. Ti dělají z našeho autoservisu podnik, který se vymyká z průměru. Najdete zde kompletní péči o Vaše auto. Nejlepší reklamou jsou pro nás spokojení klienti.

Mezi naše speciality patří kontrola a seřízení geometrie již do pár minut, servis klimatizace, brzd, tlumičů či výměna kapalin. Technici se postarají i o nastavení světel, plnou diagnostiku vozidla, servisní prohlídky, přípravu na STK, čištění interiéru, opravy skel a další služby.

4) KOMPLETNÍ PÉČE POD JEDNOU STŘECHOU

Patříme k málu společností, které se mohou pochlubit komplexní nabídkou služeb pod jednou střechou. Najdete u nás pneuservis s vlastní nabídkou služeb a širokým spektrem různých pneumatik. Doplňuje ho autoservis plný kvalitních, licencovaných dílů s BestDrive garancí, které vás zkrátka nezklamou. To vše s poradenstvím v případě, že máte nezodpovězené otázky.

Největší silou naší značky je kvalifikovaný personál. Servisní mechanici a technici se postarají o to, aby vše fungovalo tak, jak má. Informují vás o celém postupu a ochotně poradí v případě různých problémů či nesrovnalostí. Jsou tu pro vás každý den v kterékoliv z našich 146 provozoven v České republice.

5) KLUB BESTDRIVE

Staňte se členem klubu BestDrive a čerpejte výhody jako jsou atraktivní ceny pneumatik, nadstandartní slevy na pneuservis a autoservis či přístup do klubové zóny. Členem klubu BestDrive se stanete již při prvním nákupu u nás a abyste byli včas informováni, jaké akce u nás právě probíhají, budeme vám pravidelně zasílat newsletter a akční nabídku.

Vy jezdíte, my se staráme.

www.bestdrive.cz

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

CARS & GIRLS

Generální partner portálu:

     

 

Partneři portálu:

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist