Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_14951

Harley-Davidson spustil předobjednávky modelu LiveWire pro Evropu

Společnost Harley-Davidson oznámila spuštění předběžných objednávek nového elektrického motocyklu LiveWire™ pro Evropu. Zájemci mohou na webu Harley-Davidson vyhledat nejbližšího autorizovaného dealera modelu LiveWire, na vybraném dealerství podat předběžnou objednávku a složit zálohu. Pro rok 2019 bude k dispozici pouze omezený počet motocyklů, o které je velký zájem, proto výrobce doporučuje nečekat a rychle jednat. Objednávky a zálohu na motocykly z prvních evropských dodávek mohou přijímat pouze dealerství, která jsou autorizovanými prodejci Harley-Davidson LiveWire. První dodávky jsou plánovány na podzim 2019.

S nadšením oznamujeme spuštění předběžných objednávek modelu LiveWire v Evropě ke dni 15. dubna“, říká Steve Lambert, mezinárodní marketingový ředitel ve společnosti Harley-Davidson. „Sledovali jsme obrovskou vlnu zájmu o tento motocykl a nebývalý počet lidí, kteří ho chtějí mít jako první. Těšíme se na podzim, kdy budeme moci dodat první motocykly LiveWire šťastným majitelům. LiveWire je pro nás výjimečný nový produkt a nabízí stejně výjimečné jízdní zážitky. Jsme si jistí, že tato vlna zájmu přesáhne možnosti prvních dodávek, proto doporučujeme všem zájemcům o jeden z prvních motocyklů, aby se spojili se svým nejbližším autorizovaným dealerem a zajistili si motocykl“.

Motocykl LiveWire představuje budoucnost značky Harley-Davidson. Moderním jezdcům nabízí výkonný elektrický pohon, inovativní design a přelomovou mobilní konektivitu. LiveWire dokáže zrychlit z 0 na 100 km/h za 3,0 s, zrychlení ze 100 na 130 km/h zvládne za 1,9 s. Vysokonapěťová baterie umožňuje dojezd 225 km ve městě nebo 142 km při kombinovaném provozu podle měření na základě metodiky MIC City a MIC Combined při rychlosti 113 km/h.*

Dynamiku modelu LiveWire maximalizuje pevný podvozek, který byl navržen pro obratné a jisté ovládání v městských ulicích. Špičkové přední a zadní odpružení SHOWA® je osazené do lehkého rámu z litého hliníku. Podvozek je extrémně pevný a přispívá k přesnému a obratnému řízení s dobrou odezvou do řídítek. Motocykl LiveWire je vybaven technologií H-D™ Connect nabízející mobilní konektivitu, která spojí majitele s motocyklem LiveWire pomocí chytrého mobilního telefonu prostřednictvím nejnovější verze aplikace Harley-Davidson™.

Vedoucí pozice při elektrifikaci motocyklové oblasti je základním prvkem komplexní strategie More Roads naší společnosti, která se soustřeďuje na nové produkty, oslovení širšího okruhu zájemců a posílení pozice dealerů. LiveWire je jedním z mnoha nových produktů, které otevřou nové trhy a segmenty a pomohou při budování nové generace jezdců po celém světě.

Další informace o novém motocyklu Harley-Davidson LiveWire a nové zprávy o budoucích modelech najdete na stránkách Harley-Davidson.com/Electric nebo na profilech v sítích Facebook či Instagram.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partner portálu:

  

       

Partneři portálu: 

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz 

www.nejlepsikavarny.cz  www.onlyfashion.cz   www.prazskeprikopy.cz  www.bydletestylove.cz  

www.HMGmagazine.cz

  

TOPlist