Doporučujeme

V kinech od listopadu:

 

JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT

image_13794

Jak na ochranu motoru? Používejte aditiva!

Chcete-li mít své auto pořád „jako nové“, je potřeba se o něj řádně starat. A nemyslíme tím jen základní údržbu v podobě mytí, luxování, dolévání vody do chladiče či ostřikovačů. Ani doplňování oleje, brzdových kapalin, nebo tankování paliva… To vše by mělo být samozřejmostí.

Srdcem automobilu je hlavně motor. A ten z celého vozu „trpí nejvíce“. Tato složitá soustava je totiž nejvíce namáhána, a proto bychom jí měli věnovat náležitou pozornost. Zjednodušeně řečeno, je potřeba zajistit, aby uvnitř motoru vše dobře klouzalo – „jako po másle“ – a nevznikaly nikde žádné třecí plochy, které by se zbytečně více namáhaly, či by se další součásti motoru opotřebovávaly tak, že by docházelo k poklesu výkonu, nebo i k případným poškozením. Tato negativa se pak projevují hlučností, ale také snížením funkčnosti a výkonu či dokonce zkrácením celkové životnosti motoru.

Řešením je přípravek do motorového oleje

Důležitá je ochrana motoru formou prevence. V tomto smyslu je správným řešením přípravek do motorového oleje. Ve správném poměru s olejem celkově zlepšuje proces chodu motoru. Zajišťuje dobré ochlazování ploch, snižuje tření, zvyšuje výkon a prodlužuje samotnou životnost motoru až na dvojnásobek. To vše – a ještě mnohem víc – umí aditivum do motorového oleje.

Dalo by se říci, že aditivum do oleje je „zázračná kapalina“, která zajišťuje nejen snížení hlučnosti motoru, lepší tření, vyšší výkon a nižší spotřebu, ale i celkovou obnovu motoru. Navíc chrání motor v extrémních provozních podmínkách. Hlavně během studených startů, při přetěžování nebo přehřívání. Je účinné i na tzv. čištění motorů. 

Investice, která se mnohonásobně vrátí

Ochrana motorů přidáváním aditiva do oleje je dobrá investice, která se vám mnohonásobně vrátí. V naší redakci máme dobré zkušenosti s aditivy značky Atomium. Vybrat si to správné pro vaše auto můžete ve značkovém e-shopu na www.atomium.cz. A je jedno, jestli jezdíte na benzín, diesel, CNG nebo LPG – zde určitě najdete právě to, které potřebujete.

Značka Atomium je to správné aditivum do motorového oleje pro jakékoliv auto.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

CARS & GIRLS

Generální partner portálu:

     

 

Partneři portálu:

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist