Doporučujeme

V kinech

od 25. listopadu :

KLAN GUCCI

Film je inspirován šokujícím skutečným příběhem impéria italského módního domu.

image_14698

Jak vybírat vůně do auta?

Používáte ještě takové ty stromečky do auta? To už je trochu retro. Sice jde o klasiku, ale ta vám voní v podstatě jen pár hodin a rozhodně nemá takovou funkci jako dnešní vylepšené vůně do auta. Jak se ve výběru ovšem orientovat?

Jak vybírat vůně do auta?

Vůně do auta - výběr

Vaše auto potřebuje péči nejen proto, aby co nejdéle vydrželo, ale abyste se v něm cítili pohodlně. Tento pocit zajistí především čistota. Čistič kůže dodá interiéru nový kabát. Podstatná je dezinfekce klimatizace, protože se v ní usazují bakterie, a když pustíte klimatizaci, dostanou se ven a jsou nepříjemně cítit. Samozřejmostí je vyluxování a omytí interiéru.

Třešničkou na dortu je pak vůně do auta, která udrží svěží pocit. Pro úplnost dodáváme, že k pocitu dokonalosti přispěje i péče o exteriér, kdy se umyje vozidlo a nanese se vosk na auto. Detailing auta je dnes zcela běžnou službou, kterou si můžete dopřát. Podívejme se na ty vůně.

Jak vybírat vůně do auta?

Nejlepší vůně do auta

To je otázka, že? Nejspíše vyberete takovou vůni, která vám je příjemná. Mnozí lidé si ovšem myslí, že se konstantně orientujeme dle toho, jak nám jsou vůně příjemné. Proto spousta lidí instinktivně sahá po jednom typu. Někteří lidé tak mají rádi svěžest oceánu, jiní milují květinové akcenty, dalším jsou příjemné těžší tóny. Vůně se ale rozlinou dle okolní teploty. Zjednodušeně podáno, na léto se hodí lehčí vůně, v zimě si můžete dovolit i těžší.

Vůně nám totiž zvedne náladu, než se dostaneme do práce nebo na schůzku, a pokud vám vozidlo nebude vonět, vaše rozpoložení nebude optimální. Dnes jsou na trhu nejen klasické vůně, ale i nevšední kombinace, které něco evokují. Například značka Auto Finesse nabízí ryze specifické produkty. Můžete mít ve vozidle svěžest v podobě „půlnočního vánku“, okouzlí vás „Čistá bavlna“ nebo se potěšíte se „Svěžím vánkem“. Vůně do auta by měla být jeho nezbytnou součástí, protože vás naladí na celý den.

Jak vybírat vůně do auta?

Zdroj foto: Vlesku.cz

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

CARS & GIRLS

Generální partner portálu:

     

 

Partneři portálu:

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist