Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_14951

Kladkostroje LIFTKET: Usnadnění práce v autodílně nebo ve skladu

Kdo by si v dnešní době nechtěl usnadnit práci… Obzvláště, když je to tak jednoduché, a pomáhat nám může samotná technika.

Zvedat těžká břemena manuálně o váze 30 kilogramů a výše už je dávno přežitek. Nenechte „dřít“ své zaměstnance a usnadněte jim práci v autodílně, ve skladu, v hotelu, ve výrobách a dalších provozech. Tam všude můžete díky jednoduchému stroji usnadnit namáhavou práci, a zlepšit tak pracovní výkony i ušetřit čas. A čas jsou peníze. Proto se dnes budeme věnovat „technickému zázraku“ v podobě kladkostroje.

Kladkostroje LIFTKET: Usnadnění práce v autodílně nebo ve skladu

Kladkostroje pro usnadnění práce

Kladkostroj je vlastně velmi důmyslný přístroj, jenž mechanickým způsobem usnadňuje těžkou a namáhavou práci. Zjednodušeně můžeme napsat, že pomocí kladek a principů fyziky i matematiky nám umožňuje při velmi malé síle působit na těžké předměty…

S kladkostroji se setkáváme doslova každý den, aniž bychom si toho už nějak zvláště všímali. Například v podobě výtahů, v posilovacích strojích, stavebních jeřábech, autoservisech a na dalších místech.

Kladkostrojů existuje celá řada. V podobě řetězových, lanových, ručních, i s elektrickým pohonem. Stačí si jen vybrat podle vašich aktuálních potřeb a možností využití.

Ruční lanové kladkostroje

Jak už jsme psali, kladkostroje nemusí být pouze elektrické. Na spoustě míst se používá i ruční lanový kladkostroj. Jeho hlavní výhodou je, že není potřeba ho napájet elektrickým proudem. Další výhodou je jednoduchá obsluha a téměř bezúdržbový provoz. Stačí pouze trochu té manuální síly. Používají se většinou tam, kde není potřeba často zvedat těžké věci.

Kladkostroje LIFTKET: Usnadnění práce v autodílně nebo ve skladu

Elektrické řetězové kladkostroje

Elektrický řetězový kladkostroj je ideálním společník tam, kde naopak často musíme zvedat těžké věci, třeba i do větších výšek. V automobilovém průmyslu je hojně používán v montážních halách při upevňování větších nebo těžších předmětů. Najít ho ale můžete i v menších autodílnách, kde má také široké využití. Například při vyzvedávání motoru z karoserie vozu...

Kde a jaké kladkostroje pořídit

Na kvalitě kladkostroje velmi záleží, proto je potřeba se při jeho výběru soustředit na dobré provedení, použité materiály, ale i dostupnost servisu. Oblíbené kladkostroje nabízí německá značka LIFTKET, jež má za sebou dlouhou historii a spoustu spokojených zákazníků na celém světě. A to nejen v automobilovém, ale v celém průmyslu napříč odvětvími.

Zde platí taková ta poctivá německá důslednost: příznačná je pro ně kvalita materiálů a jednotlivých dílů, kombinujících perfekcionismus na výstupních kontrolách a všudypřítomné inovace.

Kladkostroje LIFTKET: Usnadnění práce v autodílně nebo ve skladu

LIFTKET přímo ze skladů od výrobce

Zárukou dobré koupě kladkostrojů od značky LIFTKET je na tuzemském trhu česká společnost, jež má již přes 20 let výhradní zastoupení pro ČR. A těší se těm nejlepším referencím napříč odvětvími.

Více informací naleznete na www.kladkostroje.cz.

 

 

Kladkostroje LIFTKET: Usnadnění práce v autodílně nebo ve skladu

Zdroj foto: LIFTKET

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partner portálu:

  

       

Partneři portálu: 

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz 

www.nejlepsikavarny.cz  www.onlyfashion.cz   www.prazskeprikopy.cz  www.bydletestylove.cz  

www.HMGmagazine.cz

  

TOPlist