Doporučujeme

V kinech od listopadu:

 

JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT

image_13794

Nepodceňujte přezouvání na zimní pneumatiky!

Každý rok „stále stejná písnička“, a pořád máme ještě mnoho řidičů, kteří výměnu letních pneumatik na zimní nepovažují za důležitou, pokud jde o bezpečnost silničního provozu. Tito řidiči neohrožují jen sami sebe, ale především své okolí. Přitom stačí tak málo: koupit si kvalitní zimní pneumatiky, které nejenže zajistí vaši bezpečnou jízdu za nepříznivých podmínek v tomto ročním období, ale i prodlouží životnost vašich letních pneu, které jsou vzhledem k nízkým teplotám, aktuálnímu povrchu vozovek a především jejich vydatnému solení v zimě enormně opotřebovávané.

Za naši redakci nedoporučujeme ani používání univerzálních celoročních pneumatik.

Pneuservis

Mnoho odborných i laických testů jasně dokazuje, že investice do zimních pneumatik se rozhodně vyplatí. Nejen pro jejich lepší účinky co do sjízdnosti a brzdné dráhy, ale i kvůli prodloužení životnosti pneumatik v režimu střídání zima a léto. Nehledě na to, že máte-li vůz pojištěný, bere pojišťovna jako bernou minci v rámci plnění škod i to, že jste přezuli na zimní pneumatiky k 1. listopadu. V opačném případě musíte počítat s krácením plnění, často dosti markantním.

pneuservis Praha

Vyhledejte kvalitní pneuservis a nechte si vůz přezout

Samotné přezouvání na zimní pneumatiky raději přenechte profesionálům. Není to totiž jen o samotném přehození gum, letních na zimní, ale abyste dosáhli ideálních podmínek, je potřeba kola správně vyvážit, tak, aby nedocházelo k jejich nerovnoměrnému opotřebovávání. Proto je dobré si zvolit nějaký prověřený pneuservis, kde se dokonale postarají o vaše přezutí a následnou geometrii, či rovnou zajistí uskladnění letních pneumatik. Chcete-li opravdu služby na úrovni, obraťte se na pneuservis Praha.

pneuservis v Praze

Tip na prověřený pneuservis v Praze

Hledáte-li prověřený moderní pneuservis v Praze, pak pro vás máme zaručený tip. Nachází se na adrese Za zastávkou 578/21 na Praze 10, v Dolních Měcholupech. Nepřehlédnutelný areál společnosti Motogart s.r.o. rozhodně nemůžete minout.

Více informací na www.motogart.cz.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

CARS & GIRLS

Generální partner portálu:

     

 

Partneři portálu:

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist