Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_14951

Pitbike vás naučí jezdit v terénu

Pitbike je typ motorky, který si nejvíc užijí fandové jízdy v terénu a krosových motorek, má ale co nabídnout i naprostým začátečníkům nebo milovníkům rychlosti a silničních motorek.

Nejen pro motokros

Pitbike je zmenšená motokrosová motorka, která je stále více populární po celém světě. Nabízí zábavu, adrenalin, mnoho možností pro jízdu v terénu a je vhodná i pro naprosté začátečníky. Lehká konstrukce, ze které pohodlně dosáhnou na zem i menší postavy, a snadné ovládání je skvělou učitelkou při vstupu do světa motorek i pro zlepšování stylu jízdy. Většinou čtyřtaktní pitbike motor, malá kola a jednoduchá konstrukce vás naučí ovládat jízdu v jedné stopě, vnímat terén a jeho změny, správně brzdit i se včas rozhodovat. Pity jsou vhodné pro každého, jezdit na nich může celá rodina, ženy i děti. Skvělý učitel a zároveň veselý kamarád, který vám ukáže krásny světa dvou kol a terénu, a to vše s pocitem bezpečí i pro jezdce, kteří si ještě úplně nevěří.

Malá a mladá

Historie pitbike není dlouhá, píše se do 90. let minulého století. Za úplně první pitbike na světě je považována Honda Monkey, kterou si mechanici v depech závodních okruhů předělali, aby lépe vyhovovala jejich potřebám. Tedy aby byla lehká, usnadnila jim pohyb po depu a pitline a zároveň nezabírala mnoho prostoru. Ve Spojených státech se pak začaly pity využívat i jako závodní motorky a brzy se tento typ motorek rozšířil do celého světa. Dnes se i jako amatér můžete účastnit řady závodů, které stále přibývají, a porovnat tak své zkušenosti s ostatními. Velkou výhodou pitbike je cena, která je mnohem nižší než u klasické motorky. Náhradní díly na pitbike se lehce shánějí, nenecháte za ně výplatu a velkou část zvládnete vyměnit i sami.

Můžete skvěle zvládat velkou motorku, a přesto u pitbike najdete mnoho dalších zážitků. Rychlost ovládání, možnost zkoušet v terénu opravdu vše co vás napadne a lehkost motorky vám zařídí spoustu legrace i adrenalinu.

Zdroj foto: Wmx-store.cz

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partner portálu:

Partneři portálu:


 

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist