Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_14951

Pořiďte si do garáže alespoň jednoho veterána

Auta jsou v dnešní době běžnou součástí našich životů. Dalo by se říci, že se z nich stalo doslova spotřební zboží. Vybíráme si sice to nejlepší, co se nám líbí, nebo jaké si můžeme v rámci našeho rozpočtu dovolit, přesto tomu většinou chybí pomyslná „automobilová jiskra“, kterou zažívali naši dědové a pradědové, když si pořizovali modely, jež měly „benzínovou duši“. Vozy, které nesjížděly v milionových kusech z výroby, jak na běžícím páse. Auta, která v sobě ještě neměla nepřeberné množství moderní techniky, jež by jim usnadňovala běžný život motoristy. I přesto je milovali a starali se o ně jako o své děti či manželky. Tito plechoví mazlíci byly prostě plnohodnotnými členy rodiny. Teď tradice opět ožívají a vlastnit veterána je trendy, nebo také výhodnou investicí.

Jste-li opravdovým fandou automobilů, pak by ve vaší garáži neměl chybět alespoň jeden opravdový veterán. Bude se vedle vašeho moderního vozu hezky vyjímat a dodá nejen vaší garáži ten správný náboj.

Automobilky si uvědomují sílu jejich historie

To, že jsou veteráni velmi módní záležitostí, si uvědomují i renomované automobilky, jež na vlastní náklady dávají do kupy, to nejlepší ze své historie. Budují honosná muzea, která vypráví příběhy jejich plechových legend i začátků výroby. Dokonce k největším skvostům vydávají i moderní limitované edice vozů, se spojujícími prvky původní historie modelu.

Návrat veteránů i do běžných životů

Veteráni si našli své místo i v běžném životě mnohých z nás, a tak nejeden motorový fanda si doma v garáži uchovává nějaký ten skvost, který se mu líbí nebo s ním má spojené zajímavé vzpomínky třeba z dětství. Pořídit si nějaký model můžete i vy. Veteráni na prodej jsou dnes běžně k sehnání u specializovaných prodejců. U těch máte jistotu, že jen tak nestoupnete někomu na lep, a zakoupíte vždy dobrý kousek, který stojí za to.  

Skvosty, které slouží i jako investice

Veterány si dnes lidé a firmy pořizují i jako zajímavou investici. Na trhu se občas objeví opravdové skvosty, třeba ze zapomenutých sbírek. Stejně jako tomu bylo i před několika lety, kdy na statku v západní Francii objevili 60 klasických vozů ze sbírky speditéra Rogera Baillona, kterou si můžete prohlédnout na videu pod článkem.

Trochu jsme v redakci „zalovili“ i v českých vodách veteránů na prodej a učaroval nám tenhle klasický Plymouth Valiant V6, který si můžete pořídit za velmi příznivou cenu.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partner portálu:

  

       

Partneři portálu: 

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz 

www.nejlepsikavarny.cz  www.onlyfashion.cz   www.prazskeprikopy.cz  www.bydletestylove.cz  

www.HMGmagazine.cz

  

TOPlist