Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_14951

Pořiďte si včas kvalitní zimní pneumatiky

I když to tak možná ještě za oknem nevypadá, už se pomalu a jistě blíží čas na pořízení zimních pneumatik. Jejich výběru byste měli věnovat náležitou pozornost, neboť právě zimní pneumatiky jsou nejdůležitějším faktorem vaší bezpečné jízdy v podzimním a zimním období.

Zimní pneumatiky jsou nutností

Asi není od věci si znovu připomenout, že kvalitní zimní pneumatiky jsou v dnešní době nutností. Stejně tak i jejich včasné přezutí. A to nejen kvůli zákonnému termínu (1. 11.), nebo abyste zbytečně nepřišli o část plnění od pojišťovny při dopravní nehodě, ale hlavně kvůli nízkým teplotám, zvláště těm ranním a nočním, při nichž hrozí na silnicích námrazy. Právě při těchto teplotách jsou letní či univerzální pneumatiky skoro nepoužitelné a můžete snadno dostat smyk.

Vybírejte hlavně podle kvality

Při výběru zimních pneu se zaměřte především na kvalitu. Hlídejte si důležité hodnoty a parametry, které by zimní pneumatika měla splňovat, a určitě si vyhledejte i nějaké nezávislé hodnocení, podle něhož se budete rozhodovat. I v naší redakci jsme se na pár zimních pneumatik podívali a přinášíme vám několik tipů, se kterými „nešlápnete vedle“.

Několik tipů na zimní pneumatiky za dobrou cenu

Na začátek pro vás máme několik zajímavých tipů na zimní pneumatiky za rozumnou cenu. Jako první jsme vybrali pneumatiky Matador MP92 Sibir Snow. Ty pořídíte doslova za lidovku, a tak mají velmi dobrý poměr v rámci hodnocení cena a výkon. Což znamená, že i když jsou celkem „laciné“, určitě se nemusíte bát, že by to bylo na úkor kvality. Zázraky však od nich určitě nečekejte.

Další pneumatiky, které by neměly uniknout vaší pozornosti, jsou Nokian WR D4. I tyto pneu seženete za velmi dobré peníze. Navíc mají nejen dobré hodnocení v poměru cena a výkon, ale jsou opravdu ideální do každého zimního počasí. Tyto pneumatiky se svojí kvalitou řadí do vyšší třídy.

Posledním dnešním tipem na zimní pneumatiky za rozumnou cenu jsou Continental WinterContact TS 860. I v tomto případě je cena za zimní obutí velmi dobrá. Zvláště proto, že hodnocení této pneumatiky je opravdu výborné při použití v jakémkoliv zimním období. S těmito pneumatikami rozhodně nebudete mít pochybnosti o tom, že jste volili dobře, i díky renomované značce, jakou firma Continental je.

Redakční tip na dokonalou pneumatiku

Chcete-li si obout své auto do něčeho opravdu kvalitního a nechcete utrácet úplně nesmyslné peníze za unikátní kousky, pak tady pro vás máme redakční tip na dokonalé pneumatiky, za které se vyplatí utratit větší peníze. Tímto obutím je Pirelli WINTER SOTTOZERO Serie III. Jak už název napovídá, jedná se o třetí generaci této výtečné pneumatiky od italského výrobce Pirelli. Je určena převážně pro vozy vyšší třídy a oceníte ji především pro její bezpečnost, dobrou ovladatelnost a dokonalý výkon.

Doufáme, že jsme vám dobře poradili, a přejeme bezpečnou podzimní a zimní cestu za každého počasí.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

CARS & GIRLS

Generální partner portálu:

Partneři portálu:


 

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist