Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_14951

Potřebujete kombinézu či chrániče? V Motoparku najdete vše

Existuje jen málo prodejen moto vybavení a příslušenství, kde najdete naprosto všechno. Většinou musíte nakupovat ve více obchodech, což je zbytečně zdlouhavé a často velice únavné. Naštěstí nyní můžete nakupovat v e-shopu firmy Motopark, která je autorizovaným prodejcem značky Yamaha v Moravskoslezském kraji. Pokud patříte k těm, kteří si potřebují věci vyzkoušet, máme pro vás dobrou zprávu. Firma totiž otevřela i svou kamennou prodejnu, kde najdete vše od motorek, příslušenství, vybavení až po oblečení.

Každý potencionální kupující si musí uvědomit, že motorkou to teprve začíná. Ve chvíli, kdy si koupíte motorku, si musíte koupit další potřebné vybavení, bez něhož na motorku nemůžete usednout. Co patří k základnímu a nezbytnému vybavení každého motorkáře?

1) Oblečení

Správné oblečení je základ. Na motorku nesedejte v teplácích a v mikině. Buď si kupte kombinézu, kterou mnoho lidí upřednostňuje díky praktičnosti, nebo si pořiďte moto kalhoty a bundu. Vybírat si můžete z textilního a z koženého oblečení. Kůže je sice dražší, ale za to je mnohem kvalitnější, což ocení nejeden motorkář. Jestliže dbáte spíše na pohodlnost, sáhněte po levnější variantě, a sice po textilním oblečení.

2) Chrániče

Chrániče patří také do základního vybavení každého motorkáře. Jsou to věci, jež nám mnohdy zachrání život. K chráničům se řadí nejen přilba, která je nutností, ale i chránič páteře, hrudníku, ledvin či ramen.

3) Příslušenství

Co se týče moto příslušenství, je třeba mít nakoupené leštiče, čističe či laky, které vám pomohou udržet motorku ve stále skvělém stavu. Nezapomínejte na plachtu na motorku, jež vaši motorku ochrání před nepřízní počasí. Pokud jezdíte na vícedenní výlety, oceníte i kufřík, do něhož dáte vše potřebné (tedy hygienu, drobné občerstvení, pití či něco na převlečení). Kufr na motorku lze zakoupit hned v několika velikostech.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partner portálu:

Partneři portálu:


 

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist