Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_14951

Soutěž o vůni David Beckham EDP Collection

Čtyři šťastní výherci obdrží dárek v podobě jedné ze tří vůní David Beckham EDP Collection.

Po letech inovací napříč celým portfoliem vůní značky David Beckham se přidává nová kolekce tří dlouhotrvajících parfémových vod: David Beckham EDP Collection, zatím nejosobnější produkt Davida Beckhama. Každá z vůní vás vezme na jedinečnou, smysly povzbuzující cestu, která představuje nejen Davidův vlastní život, ale zároveň oslavuje umění parfumérů a jejich schopnost důkladného výběru ingrediencí. Jednoduchá, ale mocná kolekce vyzařuje vytříbený luxus a představuje nový přírůstek do světa vůní David Beckham.

Odpovězte na jednoduchou otázku a vyhrajte jednu ze tří vůní David Beckham EDP Collection.

 

Soutěžní otázka:

 

Z jakých tří ingerdiencí je složena hlava vůně David Beckham EDP Collection - Infinite Aqua?

 

a) Citrón, Levandule a Hřebíček

b) Pomeranč, Whisky a Pepř

c) Citron, Fíkové listy a Mořský vánek

 

Pošlete nám správnou odpověď, své jméno, adresu a telefon na e-mail: soutez@hmg.cz. Do předmětu zprávy napište: „CARSHOUSE – Vůní David Beckham EDP Collection“. Ze všech došlých emailů vyhrává správná odpověď: 200, 300, 400 a 500. Tyto e-maily od nás obdrží výhru v podobě jedné ze tří vůní David Beckham EDP Collection.

 

Soutěž trvá od 24. – 06.08. 2023.

 

PŘEDSTAVUJEME NOVOU DAVID BECKHAM EDP COLLECTION:

Tři vůně osobně vytvořené a inspirované cestami a zkušenostmi Davida Beckhama

 

Po letech inovací napříč celým portfoliem vůní značky David Beckham se přidává nová kolekce tří dlouhotrvajících parfémových vod: David Beckham EDP Collection, zatím nejosobnější produkt Davida Beckhama. Každá z vůní vás vezme na jedinečnou, smysly povzbuzující cestu, která představuje nejen Davidův vlastní život, ale zároveň oslavuje umění parfumérů a jejich schopnost důkladného výběru ingrediencí. Jednoduchá, ale mocná kolekce vyzařuje vytříbený luxus a představuje nový přírůstek do světa vůní David Beckham.

Collection David říká: ‘Měl jsem to štěstí, že jsem mohl za posledních 15 let pracovat s mnoha úžasnými parfumériemi po celém světě, přičemž tyto vůně kombinují jejich znalosti s mým cílem vytvořit opravdu nadčasový produkt. Čich dovede vyvolat silné vzpomínky a připomenout nám speciální osoby a momenty našich životů. V této EDP kampani jsem chtěl zachytit osobní vzpomínky ze svých cest s blízkými přáteli a rodinou. Točili jsme v Miami a já si zamiloval ten pocit svobody při jízdě na dlouhých silnicích s mořem na jedné straně a lesem na druhé. Jsem nadšený z toho, jak jsme tento pocit zachytili.’

Za léta plná cestování, bydlení v zahraničí a setkávání se s inspirativními lidmi si David vypěstoval hluboké uznání pro jedinečné materiály, řemeslo a elegantní vůně. Tuto vášeň přivádí k životu ve třech vůních této CollectionInfinite Aqua, Aromatic Greens Refined Woods. Každá z vůní připomíná nějaké místo a reflektuje různé stránky jeho lásky k cestování.

Toto partnerství otevírá novou kapitolu dlouhého vztahu Davida Beckhama a Coty.

Značka David Beckham Fragrances je již 15 let oblíbencem mezi zákazníky a osobně se těším, až se s touto první parfémovou kolekcí rozšíří ještě více. David společně s Coty expertkami na vůně a celosvětově uznávanými parfumérkami Ane Ayo, Amandine Clerc-Marie a Alexandrou Carlin posunuli hranice a vytvořili kolekci mimořádných vůní, které povznáší umění výroby vůní na skutečně jedinečný zážitek,” říká Stefano Curti, Chief Brands Officer Consumer Beauty v Coty.

Vůně

Beckham vytvořil společně s Coty expertkami na vůně a oceňovanými parfumérkami z domu Firmenich and Symrise mnohostrannou fúzi kontrastních tónů, které vytváří působivé a současné vůně. Každá z těchto vůní, vyjadřujících důležité momenty v Davidově životě, si zachovává ducha On The Road. Will Andrews, Coty expert na vůně, říká o Collection toto: “Skvělé vůně jsou inspirovány skvělými příběhy. David s námi sdílel nezapomenutelné zážitky z míst, která navštívil. Vůně v této kolekci jsou vytvořeny jako voňavé připomínky těchto míst tak, abychom si mohli všichni užít ducha okamžiku.”

Infinite Aqua

Aromaticky svěží vodní vůně Infinite Aqua byla inspirována jízdou po kalifornské dálnici vedoucí podél pobřeží nekonečného Tichého oceánu a dechberoucím požitkem ze slaného mořského vánku. Nejprve se citrusově zelené tóny citronu a fíkových listů smísí s vodní vůní mořského vánku pro vytvoření povzbuzujícího pocitu osvěžení. Srdcem vůně jsou čisté a vzdušné tóny levandule a leknínu, které jí dodávají mužně květinový nádech. To se nakonec vyvine v dřevitě mechový základ s jemnou pryskyřičnou vůní cedrového a santalového dřeva. 

Infinite Aqua je ódou na svěžest oceánu, přičemž přináší intenzivní pocit nekonečnosti a povzbuzení.

Aromatic Greens

Tato dřevitě zelená vůně v sobě skrývá vyrovnanou krásu živé přírody. Aromatic Greens se otevírá pikantní dávkou citrónu a máty zabalenou do hořkosladkého tónu absintu. Tato svěžest se vyvine v elegantní srdce z pudrových tónů orrisu, zeleného listu violky vonné a svěžích jablečných tónů, které připomínají zeleň anglického venkova. Nakonec přichází zemitý mix cedrového dřeva a pačule, který se prolíná s jantarovými tóny, a vyvolává tak představu bohatých lesů a lesnatých kopců. 

Aromatic Greens čerpá inspiraci z uklidňující schopnosti přírody a vyzařuje tak pocit klidu.

Refined Woods

Orientálně dřevitá vůně Refined Woods je sestavena z ikonických parfumérských ingrediencí, které mají schopnost vás pomocí smyslů přenést na exotická místa. Tato vřelá a smyslná vůně, inspirována Davidovou láskou k jízdě po otevřené silnici a prozkoumávání různorodých krajin, kultur a kuchyní, je oslavou cestování a objevování, kdy samotná cesta je odměnou. Vůni otevírá pikantně bylinný mix kardamomu a šalvěje muškátové kombinovaný s citrusovým tónem cedrátu, který bude vábit vaše smysly. To se vyvine v zemitě květinové srdce v čele s orrisem, jenž jen zvýrazňují aromatické nádechy levandule a gerania.

Celou vůni podtrhává pikantně dřevitá vřelost tonky, cedrového dřeva a vetiveru, a dohromady tak tvoří elegantně mužný zážitek.

Prémiově minimalistický design

Krásně jednoduchý, luxusní a ikonický design flakonu reflektuje nejen koncept samotných vůní, ale i osobitý styl Davida Beckhama. Jasné linie tohoto jemně zaobleného flakonu mají nadčasově minimalistické kvality, které jenom zdůrazňuje čistě bílá čtvercová etiketa s výrazným černým nápisem. Vysoce kvalitní skleněná lahvička je doplněna o nápadné černé víčko, které jen podtrhává nenuceně luxusní vzhled flakonu.

Každá z vůní má svůj vlastní, snadno rozpoznatelný vzhled, a to díky odlišným barvám tekutiny uvnitř: azurově modrá pro Infinite Aqua; kapradinově zelená pro Aromatic Greens a bledě písková pro Refined WoodsCollection se skrývá v texturovaném, teple šedém balení s kontrastně černými okraji, které vyzařují mužnou vytříbenost. Sami se do těchto nových vůní zamilujte nebo tento zážitek někomu darujte v dostupných 100ml lahvičkách.

Oslavujeme The Open Road

Po dlouhém období omezeného pohybu touží opět celé lidstvo po svobodném cestování. Tuto touhu vyjadřuje výrazná tisková i digitální kampaň, která oslavuje nekonečné možnosti vyrazit na cestu. Snímky renomovaného fotografa Lachlana Baileyho, jehož osobitý styl je sofistikovaný i intimní, ukazují Davida na jeho vintage motorce, za nímž se střídá řada kontrastních krajin. Skrze tyto fotografie se můžete vydat na expedici ve třech kapitolách a prozkoumat rozlehlé nebe evokované v Infinite Aqua, zelenající se přírodu vykouzlenou v Aromatic Greens a ohromné stromy, které pomohly inspirovat Refined Woods.

Přijímejte všechny nové a vzrušující zážitky, které po cestě životem potkáte. Objevte novou kolekci eau de parfum, David Beckham EDP Collection. Objevujte.

 

David Beckham EDP Collection


Infinite Aqua

Aromatická vodní vůně

Hlava: Citron, Fíkové listy, Mořský vánek

Srdce: Leknín, Levandule

Základ:Cedrové dřevo, Santal, Mechové tóny

Parfumérka:Ane Ayo

 

Aromatic Greens

Dřevitě citrusová vůně

Hlava:Citron, Máta, Absint

Srdce:Zelené jablko, Orris, Violka vonná

Základ:Cedrové dřevo, Větvičník, Ambrox, Pačule

Parfumérka:Amandine Clerc-Marie

 

Refined Woods

Orientálně dřevitá vůně

Hlava:Kardamom, Cedrát, Šalvěj muškátová

Srdce: Orris, Levandule, Geranium

Základ:Tonka, Cedrové dřevo, Vetiver

Parfumérka: Alexandra Carlin

 

Druh: Eau de Parfum 100ml

Doporučená MOC: 1150 Kč / 42,49 EUR

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partner portálu:

  

       

Partneři portálu: 

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz 

www.nejlepsikavarny.cz  www.onlyfashion.cz   www.prazskeprikopy.cz  www.bydletestylove.cz  

www.HMGmagazine.cz

  

TOPlist