Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_14951

Tip na zážitek: MONACO F1 GRAND PRIX 2022

V seriálu závodů Formule 1 je jen jeden opravdový klenot – Velká cena Monaka. Vy si nyní můžete naplno vychutnat její elektrizující atmosféru během prodlouženého závodního víkendu.

Nejprve vás čeká jízda na palubě supersportů poslední generace po scénických silnicích Přímořských Alp a francouzské Riviéry s několika zastávkami a obědem v restauraci oceněné hvězdou Michelin.

Následně sledujete Grand Prix z paluby soukromé třípodlažní luxusní superjachty, kotvící na prestižním místě přímo v monackém „Port Hercules”, jen pár metrů od závodní dráhy a tribuny. Vychutnávejte kvalitní šampaňské, prémiový bufet a užijte si bohatý doprovodný program včetně bujaré zahajovací party, a to jak na palubě vaší jachty, tak mimo ni.

V rámci volitelného zážitku navíc máte možnost se setkat při večeři s bývalým pilotem Formule 1 Markem Webberem v privátním salonku na luxusní superjachtě.

Proč to zažít

 • Řidičský výlet v Přímořských Alpách v délce 280 kilometrů s nejnovější generací supersportovní flotily včetně Ferrari, Lamborghini, McLaren.

 • Pětihvězdičkové ubytování na 4 noci v hotelu Hyatt Regency Palais de la Méditerranée, Nice, Francie.

 • Neomezený víkendový přístup na luxusní superjachtu kotvící na dobré pozici v přístavu Port Hercules v Monte Carlu, Monako. Přístup na přístavní tribunu (sobota-neděle).

 • Celodenní gurmánské stravování (snídaně formou bufetu, brunchové jednohubky, polední bufetový oběd, odpolední čaj/káva a vydatná večeře).

 • All inclusive prémiový bar s nabídkou různých koktejlů, lihovin, šampaňského, vína, piva a nealkoholických nápojů.

 • Bohatý doprovodný program, který zahrnuje slavnostní zahajovací party přímo na dráze, na jachtě proběhne řada vystoupení, jachtu navštíví televizní osobnosti či závodníci a přímo na palubě bude hrát DJ a živá kapela.

O akci stručně


 • Datum akce: 26.–30. května

 • Lokalita: Nice, Francie + Monako

 • Délka pobytu: 5 dní | 4 noci

 • Počet účastníků: 10

 • Cena: 252 000 Kč za osobu

 

Co dělá Ricard & Bonette

Ricard & Bonette je cestovní a eventová agentura, která navrhuje a organizuje inspirativní řidičské túry a zážitky pro náročné cestovatele a milovníky aut.

Úspěšnost a kouzlo řidičských akcí Ricard & Bonette spočívá v tom, že citlivě kombinují vybrané cesty a silnice, které důkladně otestovali v řidičsky nejatraktivnějších lokalitách Evropy a světa, s širokou nabídkou supersportovních vozů poslední generace. To vše je určeno pro řidičské potěšení „autařských entuziastů“. Toto spojení tvoří hlavní DNA projektů Ricard & Bonette.

Ať už chce klient otestovat svoje řidičské schopnosti v několika supersportech a horských průsmycích, preferujete rychlou jízdu na závodních okruzích ve vlastním voze či zapůjčených závodních speciálech nebo má chuť na adrenalinový driftovací zážitek třeba u polárního kruhu, portfolio projektů Ricard & Bonette toto všechno zahrnuje.

Součástí výletů a akcí je ubytování v neobyčejných, pečlivě vybraných hotelích a pestré gurmánské zážitky. Většina skupinových akcí navíc zahrnuje doplňkové aktivity, jako je let helikoptérou či plavba luxusním člunem, prohlídky zajímavých míst, jako je například „musée“ Audemars Piguet. Vedle toho zajišťuje agentura VIP vstup na řadu společenských událostí, nejen těch automobilových.

Více informací a této a dalších akcích naleznete na ricardbonette.com.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partner portálu:

  

       

Partneři portálu: 

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz 

www.nejlepsikavarny.cz  www.onlyfashion.cz   www.prazskeprikopy.cz  www.bydletestylove.cz  

www.HMGmagazine.cz

  

TOPlist