Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

 

image_10244

Automobilka Škoda představila v Ženevě tři novinky

ŠKODA AUTO uvedla na autosalonu v Ženevě tři světové premiéry. Poprvé se, v přímém přenosu na ŠKODA Storyboard, představily městské SUV KAMIQ, studie VISION iV a koncept KLEMENT.

Jako první vyjelo do záře reflektorů nové městské SUV ŠKODA KAMIQ. Nejnovější přírůstek do rodiny SUV vozů ŠKODA je moderní, nadčasový a multifunkční vůz, který stane po boku svých větších sourozenců, modelů KODIAQ a KAROQ. Toto robustní SUV bude stále online a přiváží do segmentu městských SUV řadu asistentů známých z vozů vyšších tříd.

ŠKODA AUTO představila také koncept KLEMENT, budoucí řešení městské mikromobility. „Tento náš, řekněme, „crossover“ v sobě spojuje všechny výhody elektroskútru, elektrokola a elektromotorky. Je to opravdu světový unikát,“ popsal koncept KLEMENT Bernhard Maier, předseda představenstva ŠKODA AUTO, poté, co na něm přijel na pódium. KLEMENT je schopen vyvinout maximální rychlost 45 km/h a na jedno nabití urazí až 60 km. V jeho výbavě naleznete například tempomat, asistent rozjezdu do kopce, ABS nebo vyhřívané sedadlo a řídítka. „A co je nejdůležitější, je radost ho řídit!“ dodal Bernhard Maier.

Ochutnávku blízké budoucnosti nabízí ŠKODA VISION iV. Má čistě elektrický pohon, dojezd až 500 kilometrů. Představuje vizi plně elektrického modelu značky ŠKODA, který, dle slov Bernharda Maiera, dorazí už příští rok. „Tento model perfektně odpovídá hodnotám naší značky i našich produktů, jelikož nabízí skvělý poměr ceny a užitné hodnoty, má velice důmyslně řešený koncept interiéru a přichází s řadou Simply Clever prvků,“ shrnul Bernhard Maier.

VISION iV je součástí plánu automobilky představit do konce roku 2022 více než 10 částečně či plně elektrifikovaných modelů. „Přinášíme eMobilitu, která je skutečně Simply Clever: s dlouhým dojezdem, rychlým nabíjením a za rozumnou cenu,“ řekl Bernhard Maier.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

CARS & GIRLS

Generální partneři portálu:

              

Partneři portálu:

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz  www.menhouse.cz  www.luxuryhouse.cz  www.househouse.cz 

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.hotelhouse.cz

 www.kidshouse.cz www.bookhouse.cz www.nicemagazine.cz www.golfmagazine.cz  

  www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz  www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz  

TOPlist