Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2018

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Tesla P 100 D
Fenomén vozů SUV
Elektromobilita 2020
Pirelli kalendář 2017

A ještě mnohem více...

 

image_10244

Autopůjčovna Europcar – kvalitní vozový park

Služby autopůjčovny dle oficiálních statistik využije za svůj život téměř každý z nás. Těch důvodů, proč potřebujeme auto z půjčovny, existuje hned několik, nejčastějším je nepojízdnost vlastního automobilu, kdy nám nezbyde nic jiného než si sehnat náhradní vůz. Případně chceme jet na dovolenou, ale technický stav našeho vozu by nezvládl tak velkou vzdálenost, aniž by hrozilo, že nastanou komplikace. Může nás čekat i stěhování nebo převoz většího nákladu, a tak potřebujeme pro tuto ojedinělou příležitost větší automobil. Možných důvodů, proč využít auto z půjčovny, je spousta.

Za naši redakci přidáváme ještě jeden tip navíc, jak a proč se dá využít autopůjčovna, ovšem nemůže to být autopůjčovna ledajaká. Existuje totiž taková půjčovna aut, kde si můžete v rámci zápůjčky vyzkoušet nejnovější modely automobilek všech známých značek. Máte tak možnost vyzkoušet si automobil, který hodláte zakoupit, a třeba týden se v něm vozit, abyste zjistili, jestli vám bude vyhovovat. Je to ideální řešení před koupí, které vám žádný prodejce v autosalonu nenabídne.

Auta z takto moderního vozového parku se dají použít i na obchodní jednání, když potřebujete zaujmout už při samém příjezdu, nebo na víkendové výlety, kdy chcete oslnit nějakou slečnu třeba ve sportovním autě nebo kabrioletu.

Kvalitní vozový park se stářím aut do šesti měsíců

Tímto kvalitním vozovým parkem s maximálním stářím vozů do šesti měsíců se pyšní pouze Autopůjčovna Europcar, kterou naleznete v Praze, v Brně, Ostravě, Karlových Varech, Pardubicích a Ústí nad Labem.

Ve svém vozovém parku mají širokou nabídku aut od malých a ekonomických až po luxusní vozy SUV. Nechybí mezi nimi ani takové automobily jako nová ŠKODA Kodiaq, Mercedes-Benz E class, Peugeot 3008, Audi A6, BMW 4 Gran Coupé, a v nabídce je spousta dalších nových vozů.

Europcar – držitel ocenění Autopůjčovna roku

Autopůjčovna Europcar je opravdovým specialistou v oblasti pronájmu a výpůjček aut již několik let. Má skutečně nadstandardní a luxusní vozový park, nabízející nové kvalitní vozy. O garancí kvality služeb svědčí i to, že je opakovaně držitelem ocenění Autopůjčovna roku a ocenění pro nejlepší autopůjčovny World Travel Award.

 Autopůjčovna Europcar Praha

 

Navštívit je můžete přímo na centrále Europcar - autopůjčovna Praha. Nebo si zápůjčku vozu rezervovat na www.europcar.cz.


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

CARS & GIRLS

Generální partneři portálu:

              

Partneři portálu:

           

Další portály mediální skupiny HMG:

       

TOPlist