Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

 

image_10244

Autoservis, do kterého se budete chtít vracet

I když věnujete vašemu autu veškerou péči, může se stát, že přijde chvíle, kdy budete muset zajet do servisu. Může jít jen o banální výměnu prasklé žárovky, přezutí pneumatik nebo výměnu oleje, ale stejně tak i o nečekanou závadu, jejíž zanedbání by mohlo vést k dalšímu poškození, případně k nepojízdnosti auta.

Pro takový případ je tu pro všechny automobilisty a motorkáře, kteří se pohybují v oblasti Opavy a širokého okolí, autoservis a motoservis AZ pneu. Sídlí v Opavě na ulici Polní, nedaleko nádraží Opava-východ.

O záruku nepřijdete

Mohou jej využít jak majitelé starších vozů, tak i těch, co mají novější datum výroby. Mnoho řidičů nových aut má obavy, že musí jezdit pouze do autorizovaných servisů. Není to tak úplně pravda. Již několik let existuje nařízení Evropské unie o tzv. blokové výjimce. Ta umožňuje řidičům právo svobodné volby v tom, jaký servis zvolí pro svůj vůz a jakým způsobem se budou o auto starat. Každý majitel automobilu tedy může využívat služby jakéhokoliv nezávislého servisu, aniž by se musel bát, že přijde o záruku.

Vhodnou volbou může být takový kvalitní nezávislý autoservis například pro správce velkých firemních autoparků. Oproti autorizovaným servisům lze dosáhnout velké úspory nákladů na provoz firemní flotily. S využitím věrnostního programu dostanete například i 15% slevu na náhradní díly.

V autoservisu AZ pneu si můžete nechat opravit váš vůz i motorku

Mít „svůj“ autoservis, do kterého budete pravidelně jezdit, je určitě fajn i pro nefiremní zákazníky. Mechanici znají servisní historii vašeho vozu a servis nemusí zdlouhavě zjišťovat, co se všechno na autě opravovalo nebo vyměňovalo. Zákazník zase může odcházet s pocitem, že ho znají, o auto se mu dobře postarají a hlavně, že ví, co dělají. To je lepší volba, než servisovat auto někde v garáži, nemyslíte?

Vše na jednom místě

Ale AZ pneu není jen autoservis. Již několik let poskytuje také služby pneuservisu. Skvělé je, že je možné se na přezutí objednat online, tedy okamžitě vidíte volné termíny, a během chvíle si tak můžete zarezervovat místo na konkrétní čas, který vám vyhovuje. Přezutí je vybavené během půl hodiny a vy nemusíte nikde zbytečně čekat.

Kromě autoservisu, motoservisu a pneuservisu je AZ pneu i e-shop s pneumatikami, disky a autopříslušenstvím. Všechno ohledně pneumatik (a nejen jich) tak můžete vyřídit na jednom místě. Potřebujete disky? Není problém. Chybí vám něco z povinné výbavy? Na AZ pneu seženete také. Vyrážíte na hory a nemáte sněhové řetězy? Nevadí, i tohle tam vyřešíte.

Hledáte-li komplexní služby ohledně péče o váš vůz, v AZ pneu v Opavě jsou připraveni vám pomoct, ať už přijedete s jedním autem, či s celou firemní flotilou.

 

Zdroj foto: az-pneu.cz

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

CARS & GIRLS

Generální partneři portálu:

              

Partneři portálu:

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

       

TOPlist