Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2018

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Tesla P 100 D
Fenomén vozů SUV
Elektromobilita 2020
Pirelli kalendář 2017

A ještě mnohem více...

 

image_10244

Chcete kvalitní a spolehlivou ojetinu?

Nákup ojetých vozů v autobazarech s sebou přináší spousty rizik. Od původu vozidla, historie, servisu a dalších s tím spojených nešvarů. Při individuálních dovozech jsou tato rizika ještě mnohem vyšší. Přitom dovoz ojetin se od roku 2015 pořád zvyšuje. Nejvíce se dovážejí vozy, které jsou starší 10 let. Drtivá většina z nich má stažený tachometr a servisní knížka neodpovídá skutečnosti.

Společnost Cebia proto apeluje na všechny, kdo si chtějí koupit takto dovezený vůz, aby tak činili s maximální obezřetností, protože riziko je opravdu velké a stáčení tachometrů a podvody nejsou jen záležitostí naší republiky.

„Víme již dlouho, že dovozem auta ze zahraničí se zákazník nevyhne stočenému vozidlu. Je tomu právě naopak – dovoz je dobrou příležitostí pro podvodníky, jak změnit řadu údajů o vozidle a ještě více na jeho prodeji v ČR nebo SR vydělat,“ řekl Martin Pajer, ředitel společnosti Cebia.

Das WeltAuto

Pokud si takovéto „cinklé“ auto pořídíte, jeho nákup se vám většinou prodraží na výdajích za opravy. Dle analýzy společnosti Cebia až třetina vozů nepochází z uváděné země. U více jak poloviny vozů je deklarován původ z Německa, ve skutečnosti to jsou vozy jihovýchodní Evropy, nebo dokonce ze zemí bývalého Sovětského svazu.

„Po letitých zkušenostech z prověřování tisíců ojetin důrazně doporučuji koupit si raději dražší a kvalitnější vozidlo s průkaznou historií, původem a od seriózního prodejce. Dovážené ojetiny jsou většinou vysloveně rizikové a ani koupě od soukromé osoby není zárukou dobrého obchodu. Naopak řada bazaristů vystupuje na inzertních serverech jako soukromé osoby a nabízejí stočené vozy. Navíc zákazník podstupuje právní rizika a následné uplatnění reklamace bývá problém,“ doporučuje Martin Pajer.

Das WeltAuto

Vždy se vyplatí obracet se na prověřené a certifikované prodejce ojetin importérů. Jedním takovým je na českém trhu program ojetých vozů koncernu Volkswagen pod označením Das WeltAuto. Vozidla prodávaná pod touto značkou mají jasný původ, servis a nájezd kilometrů. Vloni bylo u 51 prodejců Das WeltAuto prodáno 17 537 ojetých vozů. Vozy jsou prověřené a navíc má zákazník u většiny z nich k dispozici Cebia REPORT.

Velkým přínosem koupě ojetého vozu v Das WeltAuto je ZÁRUKA, která je poskytována na jeden až dva roky v různých úrovních krytí. První standardní kryje 3 základní komponenty (převodovku, rozvodovku a motor). Druhá záruka s označením WeltAuto PLUS kryje až 12 komponentů auta.

Navíc program Das WeltAuto nabízí spolupráci se značkami Volkswagen a SEAT v prodeji nových vozů. Při koupi přesně daných modelů se zákazníkům nabízejí opravdu velmi atraktivní bonusy.

Das WeltAuto

Více informací a nabídku až 3 000 prověřených a kvalitních ojetých vozů naleznete na www.dasweltauto.cz.


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

CARS & GIRLS

Generální partneři portálu:

              

Partneři portálu:

           

Další portály mediální skupiny HMG:

       

TOPlist