Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

 

image_10244

Chcete si užít neomezené cestování osobákem?

Opět se blíží sezóna cestování, a tím nemáme na mysli pouze cestování do zahraničí za odpočinkem a relaxací ve čtyřhvězdičkovém hotelu nacházejícím se přímo na pláži. V posledních několika letech získávají na oblíbenosti spíše dobrodružnější zážitky. Spousta mladých studentů vyráží na takzvaný roadtrip, tedy přespávají pod širým nebem, případně v automobilu, snaží se co nejvíce šetřit náklady na cestování, ale přitom navštívit co nejvíce zajímavých míst. Pokud tedy nechcete utrácet za drahé ubytování, nebo prostě hledáte pohodlnější nocleh, než nabízí stan, nadchne vás řešení v podobě matrace do auta.

Stačí mít osobní automobil, jenž je určitě cenově dostupnější. Sice dodávka nabízí mnohem více prostoru, ale počítejte s tím, že si za takové užitkové vozidlo připlatíte. Stejně tak vás nepotěší, že spotřeba paliva je u dodávek mnohem vyšší než u osobních vozidel.

S matracemi do auta přichází ANNY CARMAT

S unikátním produktem přichází společnost ANNY CARMAT. Představuje speciální matrace do auta, které dokonale zapadnou do zavazadlového prostoru. Jedná se v podstatě o jednodílnou matraci, kterou snadno složíte, pokud ji zrovna nepotřebujete, a uschováte někde v automobilu.

ANNY CARMAT je ryze český projekt, tudíž matrace jsou vyrobené z tuzemských materiálů, takže se nemusíte obávat nějakých levných náhražek. Potahová látka je vysoce kvalitní, pyšní se vysokým indexem otěru a snadným čištěním. Vybrat si navíc můžete z pestré palety barev.

Kolik matrace do auta stojí?

Uvnitř matrace se nachází molitan vyšší tuhosti. Důvod je, že samotná matrace je vysoká pouhých 8 centimetrů kvůli úspoře místa, a právě díky molitanu vyšší tuhosti se na ní spí dobře. Matrace je dodávána v přepravní tašce. Co se ceny týče, ta je 8 700 korun bez DPH.

Cestování osobním automobilem je nejdostupnější způsob, jak vyrazit na zajímavá místa nejen v Evropě. V případě nepřízně počasí se můžete přesunout na jiné místo, a navíc za ubytování ušetříte až desetitisíce korun.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

CARS & GIRLS

Generální partneři portálu:

              

Partneři portálu:

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz   www.womenhouse.cz   www.luxuryhouse.cz 

www.gastrohouse.cz   www.celebrityhouse.cz   www.cinemahouse.cz   www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz   www.luxusniplaze.cz

www.nicemagazine.cz   www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz 

  www.inspirovanikrasou.cz   www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz    www.podcasthouse.cz    www.menhouseman.cz  

TOPlist