Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

 

image_10244

Concept Mercedes IAA | představení

Před malou chvílí byl představen nový koncept Mercedes-Benz IAA na mediální noci Mercedes-Benz v rámci autosalónu ve Frankfurtu nad Mohanem.

Podle Mercedesu se jedná o pohled do budoucnosti automobilů. Novinku představil přímo Dieter Zetsche, šéf společnosti Daimler a její divize Mercedes-Benz.

Většina informací před představením se točila kolem digitalizace v rámci automobilů, jejich fukncí, výroby a připojení v rámci komunikace a sociálních siťí.

Kam se posunou automobily Mercedes-Benz budoucích generací? Za naší redakci doufáme, že klasické auto, zůstane klasickým autem a futurustické hybridní robotické automobily budou sloužit jen jako alternativní dopravní prostředky, abychom jako nadšenci pro "plechové miláčky", mohli prohánět tak krásné vozy jakým je třeba Mercedes-Benz AMG GT...

A teď už k představenému konceptu IAA (Intelligent Aerodynamic Automobil). Na první pohled velká až bizarně vyhlížející čtyřdveřová "sportovní limuzína", která by měla při dosažení nad 80 km/h. měnit "viditelně" svoje tvary, aby byli co nejoptimálnější k jízdním vlastnostem vozu. Koncept by měl mít kombinovaný pohon a na el. energii by mělo ujet až 66 km. Mercedes auto označuje jako Digital Transformer.

Vůz má mohutný Mercedesácký předek, lehce podobný předchozímu konceptu AMG Vision. Prostor v interiéru je k dispozici pouze pro  4 cestující a je hodně nadčasový až futuristický. Přístrojová deska se skládá z velkého displeje, který sahá až ke spolujezdci a středový panel je osazen dalším displejem na kterém jsou promítány doplňkové hodnoty jako čas, venkovní a vnitřní teplota a další funkce spojené s vaším telefonem.

Více informací aktuálně nebylo k dispozici a tak se těšíme, až vám v blízké době koncept představíme o něco více.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

CARS & GIRLS

Generální partneři portálu:

              

Partneři portálu:

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

       

TOPlist