Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

 

image_10244

Dlouhodobý pronájem auta se dá zajistit na měsíc i na rok

Potřebujete mít k dispozici na nějaký čas vozidlo a nechce se vám investovat do koupě vlastního auta, případně třeba do operativního leasingu, u něhož jde o smluvní závazek na dlouhá léta? Pak je pro vás výhodné si zajistit dlouhodobý pronájem auta.

Jeho výhoda spočívá v tom, že si vůz můžete pronajmout třeba jen na pouhý měsíc, ale klidně také na celý rok. Je jen na vás, jaký časový úsek si zvolíte. Tuto možnost v tuzemsku nabízí autopůjčovna Taggart, která zajišťuje pronájmy za bezkonkurenční ceny po celé České republice. V případě, že se vám podaří u jiné společnosti nalézt výhodnější nabídku, firma vám po upozornění poskytne ještě lepší podmínky tak, abyste byli maximálně spokojeni.

Čekají na vás nová a moderní auta

Velkou předností dlouhodobého pronájmu auta u zmíněné autopůjčovny je fakt, že k dispozici dostanete nový vůz, případně vozidlo, které není starší více než 1 rok. Průměrný věk vozového parku u autopůjčovny Taggart je v současné době pouhých 9 měsíců a najeto mají 18.000 km. Rozhodně se tak nemusíte obávat toho, že byste museli jezdit v zastaralém voze, z něhož byste na silnicích měli špatný pocit. Dlouhodobý pronájem je možné zajistit i tehdy, plánujete-li s autem vyrazit do zahraničí.

Splnit musíte jen základní podmínky, jako jsou plnoletost, způsobilost řídit osobní vozidla apod. Nikdo po vás nechce dokládat výpis z registru dlužníků, nejedná se o banku. Stačí si sjednat konkrétní model vozidla, místo přistavení, složit počáteční kauci a provést platbu.

V ceně pronájmu získáte řadu služeb

V rámci dlouhodobého pronájmu máte i servis, kompletní pojištění, asistenční podporu a dálniční známku. Starat se tak budete pouze o doplňování paliva a dalších potřebných tekutin, nic jiného nemusíte řešit. I to je jedna z velkých předností dlouhodobého pronájmu u společnosti Taggart.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

CARS & GIRLS

Generální partneři portálu:

              

Partneři portálu:

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz   www.womenhouse.cz   www.luxuryhouse.cz 

www.gastrohouse.cz   www.celebrityhouse.cz   www.cinemahouse.cz   www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz   www.luxusniplaze.cz

www.nicemagazine.cz   www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz 

  www.inspirovanikrasou.cz   www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz    www.podcasthouse.cz    www.menhouseman.cz  

TOPlist