Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2018

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Tesla P 100 D
Fenomén vozů SUV
Elektromobilita 2020
Pirelli kalendář 2017

A ještě mnohem více...

 

image_10244

Dny otevřených Fordů: 7.– 8. října

Dny otevřených Fordů se už několikátý rok konají v rámci speciálních akcí u autorizovaných partnerů Fordu. Můžete si na nich prohlédnout nejnovější modely značky, získat nejrůznější výhody, nebo si zasoutěžit a vyhrát třeba auto na víkend s plnou nádrží.

Stejně tomu bude i v pátek a sobotu 7.– 8. října u všech českých dealerů Ford. Ti zájemcům nabídnou testovací jízdy s atraktivními vozy, představí dvě zcela nové modelové řady a postarají se také o to, aby si návštěvu dealerství užily i partnerky a děti.

Právě pouze během Dnů otevřených Fordů bude platit mimořádně výhodná cena pro skladové vozy doplněná ještě úvěrem s úrokem 0,9 % od společnosti Ford Credit.

České veřejnosti se také poprvé představí nová verze výbavy ST-Line (a to hned na třech modelech: Fiesta, Focus i Mondeo), která zájemcům o nový Ford nabízí přitažlivý design se sportovními prvky. Všichni, kdo přímo na akci Dny otevřených Fordů podepíšou smlouvu na nový Ford Focus ST-Line, přitom navíc dostanou sadu zimních pneumatik a prodlouženou záruku na pět let zdarma.

Další absolutní novinkou na českém trhu bude Ford KA+, prostorný a praktický malý vůz určený všem, kdo od svého vozu žádají kombinaci kompaktních rozměrů, velkého prostoru, výborných jízdních vlastností a přijatelné ceny.

Návštěvníci Dnů otevřených Fordů se také na každém z 38 prodejních míst po celé České republice mohou zúčastnit tipovací soutěže, a získat tak příležitost vyhrát některý z modelů Ford ST-Line s plnou nádrží na celý víkend.

A co nám k akci řekl ředitel marketingu českého Fordu Libor Beneš:

„Dny otevřených Fordů se již v minulých letech velice osvědčily jako způsob, jak českým motoristům předvést naše nejnovější modely a zároveň je seznámit s atraktivními akčními nabídkami. A protože i letos máme co nabídnout, věřím, že Dny otevřených Fordů 2016 budou úspěšné.“

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

CARS & GIRLS

Generální partneři portálu:

              

Partneři portálu:

           

Další portály mediální skupiny HMG:

       

TOPlist