Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

 

image_10244

Dopřejte si i jiný adrenalin, než jen rychlá auta

Zažít pořádný adrenalin za volantem svého nebo zapůjčeného rychlého vozu, zná asi každý z nás. Čas od času si každý vyzkoušíme, jaké to je pořádně prohnat všechny ty koně, kteří se ukrývají pod kapotou. Milujeme příjemné vzrušení, které se prožene naším tělem, když úplně naplno prošlápneme plyn. Je to „droga“, při které se nám v našem mozku uvolňují endorfiny štěstí. Chcete-li mít přesně takové zážitky v novém provedení než jen ze sedačky automobilu, pak se zkuste alespoň na chvíli odlepit od země a prozkoumat vše, co se nachází nad ní. Ano, správně, míříme rovnou na oblohu – na seskoky padákem a jiné zážitky.

Seskoky padákem a další možnosti leteckých zážitků

Říká se, že nejkrásnější pohled na Zemi je z ptačí perspektivy. Proto jsou letecké zážitky hodnoceny jako jedny z nejlepších, které můžete někomu darovat či dopřát. Na výběr jich v současnosti máte opravdu nepřeberné množství. Navíc teď začíná jejich sezóna, a proto je nejlepší čas se po nějakém rovnou poohlédnout. V nabídce naleznete například seskoky padákem, vyhlídkové lety, jak balónem, tak i letadlem. Na své si přijdou opravdoví dobrodruzi i ti méně odvážní. Pro každého se něco najde, stačí jen se odhlodat a odhodit strach. Odměnou vám budou zážitky a adrenalin, podobný jako z rychlé jízdy pořádně nadupaným vozem.

V České republice máme široký výběr lokací

Velká výhoda naší republiky je v tom, že tu máme opravdu široký výběr možností i co do lokací. Na to, jak jsme malá země, můžete vybírat z poměrně velkého počtu míst. Nabízejí se desítky lokací po celé republice, a tak nebudete muset zbytečně cestovat přes půl Česka.

Kde najdete nejširší výběr leteckých zážitků

Hledáte-li nejširší výběr leteckých zážitků, pak stačí navštívit internetovou adresu www.leteckezazitky.cz, kde najdete stovky různých nabídek, ze kterých si vyberete to nejlepší pro sebe, či jako dárek pro své blízké, kamarády nebo spolupracovníky.

Takže přejeme hodně „adrenalinového štěstí“ k vašemu výběru.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

CARS & GIRLS

Generální partneři portálu:

              

Partneři portálu:

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz   www.womenhouse.cz   www.luxuryhouse.cz 

www.gastrohouse.cz   www.celebrityhouse.cz   www.cinemahouse.cz   www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz   www.luxusniplaze.cz

www.nicemagazine.cz   www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz 

  www.inspirovanikrasou.cz   www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz    www.podcasthouse.cz    www.menhouseman.cz  

TOPlist