Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

 

image_10244

Doslova řidičské umění vyžaduje kamionová nadrozměrná přeprava

Nadrozměrná přeprava není úplně jednoduchá záležitost a nemůžete ji svěřit každému. Vyžaduje to spousty sladěných operací, které dohromady tvoří jeden dokonalý celek, díky němuž se náklad obřích rozměrů dostane na místo určení. Proto není v České republice mnoho firem, které by se nadměrnou přepravou zabývaly. Potřebujete-li využít služeb nadrozměrné dopravy, pak pečlivě vybírejte společnost, jež vám nabídne kompletní služby a dostane náklad v pořádku do cílové destinace.

Profesionální řidiči a plánovači tras jsou základem úspěchu

Přeprava nadrozměrných zásilek s sebou nese nemalá rizika, a proto jsou zapotřebí týmy profesionálů, kteří jsou spolu navzájem sladěni do posledních detailů a poperou se s každou nástrahou na stanovené trase. Důležitými osobami v takovém týmu jsou nejen plánovači, ale také řidiči, kteří musí dokonale ovládat svůj stroj, s jehož pomocí dopraví v pořádku a včas svěřenou nadrozměrnou zásilku. A že jde někdy doslova o centimetry, o tom se můžete přesvědčit ve spoustě videí, která jsou na internetu k dispozici.

Kvalitní vozový park je důležitou součástí vybavení

Další důležitou součástí při kamionové dopravě nadrozměrných zásilek je kvalitní technický stav vozového parku. Moderní vozy, návěsy a další technika umožňující bezproblémovou přepravu až do místa vykládky. Při náročných přepravách nákladů by se technická závada dost prodražila, a „nabořila“ by celý plán dopravy, která je časově rozpočítána mnohdy na minuty kvůli plánovaným uzávěrám, resp. plynulosti silničního provozu, a navazujícím operacím.

Profesionálem ve svém oboru je Easy Logistics

Léty prověřeným profesionálem ve svém oboru je společnost Easy Logistics, jež se právě specializuje na těžkou a nadrozměrnou dopravu. Jejich realizace a dobré reference od zákazníků hovoří za ně samy o sobě. Přesvědčit se o tom můžete i vy na www.easylogistics.eu.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

CARS & GIRLS

Generální partneři portálu:

              

Partneři portálu:

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz   www.womenhouse.cz   www.luxuryhouse.cz 

www.gastrohouse.cz   www.celebrityhouse.cz   www.cinemahouse.cz   www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz   www.luxusniplaze.cz

www.nicemagazine.cz   www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz 

  www.inspirovanikrasou.cz   www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz    www.podcasthouse.cz    www.menhouseman.cz  

TOPlist