Doporučujeme

V kinech

od 25. listopadu :

KLAN GUCCI

Film je inspirován šokujícím skutečným příběhem impéria italského módního domu.

image_14698

Hydraulická čerpadla seženete snadno i pro starší vozidla

Za minulého režimu bylo v Česku poměrně běžné opravovat starší auto, dokud ho ještě bylo možné uvést do provozuschopného stavu. Nové vozy byly nedostatkovým zbožím a zájemci o jejich koupi čekali v pořadníku často neúměrně dlouho. To platilo nejen u osobních automobilů, se získáním nových náklaďáků a dalších strojů mívaly problém i mnohé podniky a zemědělská družstva.

V devadesátých letech se začaly v hojné míře dovážet starší vozidla ze zahraničí, v posledních letech již na tuzemských vozovkách převažují relativně nová auta. Starším vozům ale zdaleka neodzvonilo. Mnozí je vlastní z nostalgie nebo pro lásku k veteránům. Výjimkou však nejsou ani podnikatelé, kterým k jejich činnosti zcela stačí i několik desetiletí starý nákladní automobil nebo traktor.

Provozovat starší auto může být v některých případech výhodné. Hydraulická čerpadla a další náhradní díly do něj můžete bez obtíží koupit i dnes

Firmám, které se zabývají přepravou zásilek a zboží v rámci celé republiky nebo dokonce Evropy, se samozřejmě vyplatí investovat do nových nákladních aut a pravidelně obnovovat vozový park. V mnoha odvětvích si však lze vystačit i se starším typem. Mnoho zemědělců tak doposud při práci na poli každodenně využívá některý ze starších modelů legendárního traktoru Zetor, případně ho provozuje jako druhý traktor určený pro méně náročné úkoly. Stejně tak řada stavebních firem nedá dopustit na starý náklaďák značky Tatra, Avia, Liaz či Desta. Ve veřejné hromadné dopravě se dnes hojně používají autobusy zahraničních značek, na silnicích však stále bývá k vidění i česká Karosa. Pokud je těmto strojům věnována náležitá péče a v případě potřeby jsou vyměněny opotřebované součástky, dokáží se ctí plnit své úkoly.

U BVM pořídíte nová i repasovaná hydraulická čerpadla a další potřebné náhradní díly

Společnost BVM dodává nové i repasované díly pro česká auta značek TATRA, AVIA, LIAZ, DESTA, ZETOR a KAROSA. V jejím sortimentu najdete hydraulická čerpadla a další komponenty, příslušenství i hydraulické zvedáky.

Zdroj foto: Bvm.cz, Pixabay.com

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

CARS & GIRLS

Generální partner portálu:

     

 

Partneři portálu:

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist