Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.

image_14951

Jak vybrat vůně do auta?

Používáte ještě stromečky do auta? To už je trochu retro. Klasika, která ovšem voní jen pár hodin. Dnešní vylepšené vůně do auta vydrží i více měsíců, navíc jsou designově vychytanější.

Jak vybrat vůně do auta?

Jaká je nejlepší vůně do auta?

Vaše auto potřebuje péči, což zahrnuje nejen čištění, ale také vůni, aby se vám v něm dobře jezdilo. Abyste se v něm cítili pohodlně. Tento pocit zajistí především čistota. Použijete čistič kůže, jež dodá interiéru nový kabát. Podstatná je dezinfekce klimatizace, aby se v ní neusazovaly bakterie, které jsou po spuštění klimatizace někdy nepříjemně cítit. Samozřejmostí je vyluxování a omytí interiéru. Nejlepší vůně do auta pak udrží svěží pocit.

Jak vybrat vůně do auta?

Jakou vůni ovšem vybrat? To je otázka, že? Nejezdíte v autě sami, takže musí vyhovovat nejen vám, ale i spolujezdcům. Nejspíše vyberete takovou vůni, která vám je příjemná. Může to být svěžest oceánu, vůně santalového dřeva, květinové variace nebo ovocné tóny. Spousta lidí instinktivně sahá po jednom typu. Ovšem pozor, vůně se rozlinou dle okolní teploty. Zjednodušeně, na léto se hodí lehčí vůně, v zimě si můžete dovolit i těžší. Vůně nám zvedne náladu, než se dostaneme do práce nebo na schůzku, a jestli vám vozidlo nebude vonět, vaše rozpoložení nebude optimální.

 

 

Jak vybrat vůně do auta?

Využijte slev v Black Friday

Jakou vůni tedy vybrat? Možností máte spoustu, dnes jsou na trhu nejen klasické vůně, ale také nevšední kombinace, které něco evokují. Vůně mají mnoho forem. Může jít o gumová vonítka, difuzéry, plnitelná vonítka, která vůni uvolňují postupně a můžete i korigovat intenzitu vůně. Například Millefiori nabízí spoustu variací a nevšední vůně. Icon Oxygen je skutečně jako svěží vánek. Icon Sandalo Bergamotto je dřevitá a kořenitá. Pokud tyto vůně budete kupovat na Notinu, můžete se těšit i ze slev, velmi časté jsou akce typu Black Friday. Vůně do auta by měla být jeho nezbytnou součástí, protože vás naladí na celý den.

 

Jak vybrat vůně do auta?

Zdroj foto: Notino.cz, MENHOUSEMAN

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

CARS & GIRLS

Generální partner portálu:

     

 

Partneři portálu:

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist