Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2018

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Tesla P 100 D
Fenomén vozů SUV
Elektromobilita 2020
Pirelli kalendář 2017

A ještě mnohem více...

 

image_10244

Jedete autem kempovat? Tyto věci se vám budou hodit

Když se řekne dovolená, mnoho lidí si představí cestu letadlem, nebo autobusem. Své kouzlo má ale i možnost vyrazit vlastním vozem. A to někam do kempu. Zde ani tak nehraje roli, zda je to kemp tuzemský, nebo v zahraničí. Důležité je vzít si s sebou věci, které se vám mohou hodit.

Nabíječky

V první řadě mluvíme o nabíječkách pro vaše drobná elektronická zařízení. Ta jsou dnes naprostou nezbytností, a tak je pochopitelné, že málokdo chce dopustit, aby došlo k vybití. Primárně se se mělo jednat o nabíječky pro:

  • Mobilní telefony
  • Tablety
  • Fotoaparáty

Dále myslete i na vaše auto. Pokud chcete cestovat, nebo také úspěšně dojet domů, může se hodit i nabíječka autobaterií různých značek. Myslete na tom, že stát se může cokoliv a vybitá baterie ve vašem autě rozhodně není nic příjemného. Takto ji nabijete a můžete jet.

Kompresor

Vypadá to jako zbytečnost, ale opak je pravdou. I ten při kempování využijete. Jak konkrétně? Možností je mnoho. Když zůstaneme u použití v souvislosti s vaším vozem, jednoduše dohustíte málo nafouknuté pneumatiky. Stejně tak můžete rychle dofouknout svá kola, pokud se řadíte mezi milovníky cyklistiky. Ani tím ale nekončíme. U vody přijdou vhod různé čluny a lehátka. A jistě potvrdíte, že vybrat kompresor, který udělá práci za vás, je mnohem lepší, než používání nožní pumpy, nebo snad nafukování klasické, svými ústy.

Osvětlení

S kempováním obvykle souvisí spaní ve stanu, nebo volně pod širákem. Jakmile se setmí, můžete si být jisti, že ve tmě téměř nic neuvidíte. Proto je vhodné mít s sebou i zdroj světla. Pokud jste v kempu s elektřinou, jsou to varianty, které zapojíte a můžete svítit. Pokud bez elektřiny, měly by to být různé druhy baterek, u kterých budete mít jistotu, že vám  vydrží po celý pobyt. Bez rizika toho, že jim takzvaně dojde šťáva ve chvíli, kdy se vám to bude nejméně hodit.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

CARS & GIRLS

Generální partneři portálu:

              

Partneři portálu:

           

Další portály mediální skupiny HMG:

       

TOPlist