Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

 

image_10244

Jedete autem kempovat? Tyto věci se vám budou hodit

Když se řekne dovolená, mnoho lidí si představí cestu letadlem, nebo autobusem. Své kouzlo má ale i možnost vyrazit vlastním vozem. A to někam do kempu. Zde ani tak nehraje roli, zda je to kemp tuzemský, nebo v zahraničí. Důležité je vzít si s sebou věci, které se vám mohou hodit.

Nabíječky

V první řadě mluvíme o nabíječkách pro vaše drobná elektronická zařízení. Ta jsou dnes naprostou nezbytností, a tak je pochopitelné, že málokdo chce dopustit, aby došlo k vybití. Primárně se se mělo jednat o nabíječky pro:

  • Mobilní telefony
  • Tablety
  • Fotoaparáty

Dále myslete i na vaše auto. Pokud chcete cestovat, nebo také úspěšně dojet domů, může se hodit i nabíječka autobaterií různých značek. Myslete na tom, že stát se může cokoliv a vybitá baterie ve vašem autě rozhodně není nic příjemného. Takto ji nabijete a můžete jet.

Kompresor

Vypadá to jako zbytečnost, ale opak je pravdou. I ten při kempování využijete. Jak konkrétně? Možností je mnoho. Když zůstaneme u použití v souvislosti s vaším vozem, jednoduše dohustíte málo nafouknuté pneumatiky. Stejně tak můžete rychle dofouknout svá kola, pokud se řadíte mezi milovníky cyklistiky. Ani tím ale nekončíme. U vody přijdou vhod různé čluny a lehátka. A jistě potvrdíte, že vybrat kompresor, který udělá práci za vás, je mnohem lepší, než používání nožní pumpy, nebo snad nafukování klasické, svými ústy.

Osvětlení

S kempováním obvykle souvisí spaní ve stanu, nebo volně pod širákem. Jakmile se setmí, můžete si být jisti, že ve tmě téměř nic neuvidíte. Proto je vhodné mít s sebou i zdroj světla. Pokud jste v kempu s elektřinou, jsou to varianty, které zapojíte a můžete svítit. Pokud bez elektřiny, měly by to být různé druhy baterek, u kterých budete mít jistotu, že vám  vydrží po celý pobyt. Bez rizika toho, že jim takzvaně dojde šťáva ve chvíli, kdy se vám to bude nejméně hodit.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

CARS & GIRLS

Generální partneři portálu:

              

Partneři portálu:

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz   www.womenhouse.cz   www.luxuryhouse.cz 

www.gastrohouse.cz   www.celebrityhouse.cz   www.cinemahouse.cz   www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz   www.luxusniplaze.cz

www.nicemagazine.cz   www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz 

  www.inspirovanikrasou.cz   www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz    www.podcasthouse.cz    www.menhouseman.cz  

TOPlist