Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2018

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Tesla P 100 D
Fenomén vozů SUV
Elektromobilita 2020
Pirelli kalendář 2017

A ještě mnohem více...

 

image_10244

Kamera do auta: Nepostradatelný spolujezdec

Chcete mít v dnešní době za volantem opravdu klid? Rozhodně si pořiďte autokameru jako nepostradatelného společníka. Kamera do auta se stala opravdu velkým hitem posledních let. Dokazování viníka dopravní nehody je čím dál komplikovanějším a kamerový záznam může opravdu hodně pomoci při vyšetřování případného přestupku. Kamera může také pomoci v usvědčení bezohledných pirátů silnic, nebo v případě prokazování vaší nevinny.

Pořizovací ceny kamer do auta jsou dnes velmi příznivé, a tak se nemusíte bát, že by vám zruinovala rozpočet. Je to velmi dobrá investice, vezmete-li v úvahu kolik vám autokamera může ušetřit peněz a starostí.

Podle čeho si kameru vybírat?

Hlavním kritériem pro výběr kamery je kvalitní a ostrý obraz. Zaměřte se na parametry, jako je rozlišení (udává se v pixelech), komprese dat, kvalita čipu, frekvence snímaní (počet snímků za sekundu) a úhel záběru.

Pro velmi dobrou kvalitu záznamu si vyberte kameru s vysokým rozlišením obrazu a vyšší frekvencí snímání. Právě na FPS (frames per second) závisí, jak bude video plynulé. Ideální je 60 snímků za sekundu, ale 30 snímků za sekundu vám také postačí.

Větší úhel záběru kamery zlepší perspektivu video záznamu. U této speciální kamery je potřeba se zaměřit na co největší rozlišení, aby výsledek záznamu nebyl rozmazaný. 

Ideální autokamera je s tzv. G-Senzorem. Ten v případě nárazu zajistí, aby se záznam nepřemazal další nahrávanou smyčkou.

Mezi další nepostradatelné funkce patří také GPS lokátor pro záznam rychlosti a trasy. Pomůže vám minimalizovat náklady za jízdu, díky zaznamenávaným datům.

Nakonec u kamery rozhoduje uživatelsky přívětivé rozhraní a nesmí chybět ani funkce automatického zapínání při nastartování vozidla, která vám usnadní běžné používání kamery.

Kde si kameru zakoupit?

Pokud hledáte dobrou nabídku autokamer za skvělé ceny, máme pro vás tip na levné elektro Venda, kde si určitě vyberete tu správnou kameru do auta.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

CARS & GIRLS

Generální partneři portálu:

              

Partneři portálu:

           

Další portály mediální skupiny HMG:

       

TOPlist