Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

 

image_10244

Kleště – ideální nářadí do dílny

Žádná pořádná garáž či dílna se neobejde bez kvalitního nářadí. Dobré vybavení je základ, bez kterého by to v rámci oprav nefungovalo. Připraveni byste měli být na jakýkoliv problém, který se může vyskytnout. Jen tak se pozná dobře nachystaný servis a dílna. Ve výbavě nesmí chybět speciální klíče, různé imbusy, gola sady, a ani univerzální nářadí, bez kterého by to někdy prostě nešlo. Mezi nejznámější kusy patří kladivo, kombinačky i štípačky.

Nespočet druhů kleští a jejich použití

Nejpoužívanějším univerzálním nástrojem jsou kleště. V nabídce tohoto sortimentu se jich najde nespočet druhů. Dokážou vám nahradit i jiné nářadí, které nemáte zrovna po ruce. Asi v žádné bedýnce s nářadím nesmí chybět štípačky a kombinačky. Ty naleznete nejen v dílnách a garážích, ale disponuje jimi snad každá domácnost. Své mimořádné oblibě se těší díky svému všestrannému použití. Další druhy kleští jsou už více specifické, patří mezi ně ségrovky, sikovky a profesionální hasáky.

Výhody kleští v praxi

Nejlepší referencí kleští je výsledek jejich použití v praxi. Tento fakt vám potvrdí nejeden automechanik, který je například při práci na podvozku vozu často využívá. U spodku automobilu je spousta míst, ke kterým se rukama hůře dostává, a tak jsou univerzální kleště často jediným možným řešením při úkonu.

A v praxi se nemusíme zaměřovat jen na profesionální opravy. Dalším dobrým příkladem mohou být například minikleště, jež se dají využívat v rámci veškerých manuálních hobby koníčků, nebo také při opravě kola.

Ty nejlepší kleště pro vás

Kleště jsou stěžejním vybavením, proto byste na nich rozhodně neměli zbytečně šetřit. Při jejich koupi se rozhodujte především podle kvality. Naše doporučení chce poukázat na značku KNIPEX, jež se specializuje pouze na kleště – všech jejich druhů. Díky tomu zde tento druh nástroje dotáhli k naprosté dokonalosti.

Kompletní nabídku a více informací najdete na www.knipex.com.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

CARS & GIRLS

Generální partneři portálu:

              

Partneři portálu:

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

       

TOPlist