Doporučujeme

V kinech od listopadu:

 

JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT

image_13794

Koberce do auta dokonale oživí vzhled vašeho vozu

Pořídit si krásné nové auto je vždy příjemné. Člověk přijde na jiné myšlenky a alespoň nějakou dobu si hýčká vůz, kterým se může chlubit. A nejenom samotným autem, ale také moderním a elegantním interiérem. Hodně důležité jsou z hlediska designu auta právě autokoberce. Volit je lze v mnoha podobách. My se na tuto nelehkou volbu podíváme mnohem podrobněji právě v tomto článku. Vyřešit se musí konkrétně hlavně tři následující velmi důležité aspekty.

Materiál autokoberce jako základní kritérium výběru

Ať už se jedná o univerzální nebo o stylové autokoberce na míru, rozhodně byste se měli soustředit na materiál, z něhož se vyrábějí. Tradičně se jedná o dva základní materiály. Jsou jimi textil a guma. Prvně jmenované jsou vynikající především v sušším období, tedy v létě. Vzhledově vypadají náramně a dokážou dokonale vyladit interiér auta. V zimních měsících jsou mnohem praktičtější autokoberce z gumy. Bez problémů udrží vlhkost na svém povrchu a bez problémů je také umyjete. Stačí pouze proud vody, případně hadr a nějaký ten saponát. Na žádné speciální praní určitě myslet nemusíte.

Do auta musí dokonale sednout

Velmi důležité jsou bezesporu rozměry autokoberců. Musíte prostě velmi dobře znát své auto. Koberce se vyrábějí do automobilů i přímo na míru. Nemusíte tedy nic měřit, stačí si jenom zjistit přesný typ vozu a vybrat vhodné autokoberce. Typické jsou v tomto ohledu třeba moderní koberce Octavia. Jinak je možné koupit také univerzální koberce, nicméně ty nemusí sedět tak, jak by bylo třeba. Počítejte také s jejich trochu jiným designem.

A barva? Musí ladit k vozu

Důležité je také barevné provedení auta. Především u textilních autokoberců se může jednat o zcela unikátní odstíny. Interiér je ale třeba ladit do jednoho jediného, případně kombinaci dvou.

Zdroj obrázků: Enautoparts.cz, Aleksandr Kondratov / Shutterstock.com

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

CARS & GIRLS

Generální partner portálu:

     

 

Partneři portálu:

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist