Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

 

image_10244

Komfortní a bezpečná manipulace se zemědělskou technikou

Zemědělské stroje zahrnují širokou škálu zařízení, která se zásadně liší svým použitím. S tím velmi úzce souvisí také odlišné požadavky na ideální pneumatiky, které zajistí snadnou a bezpečnou manipulaci s vysoce výkonnými traktory, přípojnými stroji, těžkou lesní technikou a dalšími typy vozidel a strojů. Neméně podstatné je zamýšlené umístění v rámci stroje, tedy zda se jedná o přední nehnanou nápravu, hnanou nápravu nebo přípojný stroj. Důležitým kritériem je rovněž dělení na diagonální a radiální pneumatiky. V čem se tyto typy pneumatik liší a které jsou pro zemědělské stroje vhodnější?

Radiální a diagonální pneumatiky

Neušel vaší pozornosti trend k radializaci plášťů? Potom vězte, že podobné tendence jsou patrné nejen u osobních vozidel, ale také u pneumatik určených pro zemědělské stroje, stavební techniku apod. Radiální pláště se oproti diagonálním plášťům vyznačují snazší ovladatelností, větší přilnavostí i nižší spotřebou pohonných hmot. Typické jsou flexibilní bočnice, které jsou ovšem náchylnější k protržení, a mírnou překážku představuje také vyšší cena. Naproti tomu diagonální pneumatiky k povrchu přiléhají méně, takže není divu, že u osobních vozidel se stávají spíše ojedinělou záležitostí. To však v případě práce v terénu není žádná překážka, výhodu představují zejména zesílené bočnice dobře odolávající protržení.

Kvalitní pneumatiky pro agroindustriální stroje

V renomovaném internetovém obchodě Nekvinda - Zemědělská technika lze pohodlně vybírat ze sortimentu pneumatik Mitas pneumatik - zemědělské stroje na základě nejrůznějších parametrů. Na stránkách https://www.nekvinda-obchod.cz/37-pneumatiky-pro-zemedelske-stroje/ najdete kvalitní pneumatiky pro zemědělské stroje, které vás příjemně překvapí dlouhou životností.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

CARS & GIRLS

Generální partneři portálu:

              

Partneři portálu:

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz   www.womenhouse.cz   www.luxuryhouse.cz 

www.gastrohouse.cz   www.celebrityhouse.cz   www.cinemahouse.cz   www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz   www.luxusniplaze.cz

www.nicemagazine.cz   www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz 

  www.inspirovanikrasou.cz   www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz    www.podcasthouse.cz    www.menhouseman.cz  

TOPlist