Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2018

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Tesla P 100 D
Fenomén vozů SUV
Elektromobilita 2020
Pirelli kalendář 2017

A ještě mnohem více...

 

image_10244

Komplexní řešení přepravy společností FOFR

Každý z nás dnes a denně potřebuje přepravit nějakou zásilku po celé České republice. Na výběr máme ze spousty možností, ale ne každá je ta ideální právě pro naše potřeby. Právě proto bychom vám rádi představili jednoduchou a velmi přehlednou možnost přepravy balíků, širokého spektra zásilek a nadměrných nákladů.

Expresní přeprava zásilek FOFR vznikla spoluprací osmi českých logistických firem, které měly vizi zaplnit mezeru na trhu přepravních služeb. Naplnily tak sen o individuálním přístupu k bezpečné, ekonomické a hlavně spolehlivé zásilkové službě pro všechny typy zákazníků po celém území České republiky, ale i do zahraničí.

Systém FOFR přepravy zásilek

Velmi jednoduchý a přehledný systém v doručování zásilek si oblíbíte i vy. Pracovníci služby FOFR si od vás zásilku přeberou, v průběhu noci ji dopraví na centrální překladiště. Po roztřídění je nasměrována do jednoho z dvaceti regionálních dep, kterými firma disponuje. Ráno je pak připravená na naložení do rozvozového vozidla, které ji dopraví až konečnému příjemci.

Komplexní spediční služby po celé ČR

Velkou výhodou oproti konkurenci je přeprava nadměrných nákladů či možnost osobního odběru na 20 skladových střediscích rozmístěných po celé České republice. Další výhodu bezesporu představuje i přeprava nebezpečného zboží podléhajícího dohodě ADR.

Široké spektrum doplňkových služeb

Přepravní systém FOFR nabízí i široké spektrum doplňkových služeb. Například doručování zásilek na dobírku, sledování zásilek, včetně přepravních a dodacích listů. Platbu můžete hradit jako příjemce či odesílatel v hotovosti. V doplňkových službách se nabízí i svoz vratných obalů. Samozřejmostí jsou také platby služeb fakturou pro stálé zákazníky registrované v systému FOFR.

Více o přepravní službě FOFR naleznete na www.fofrcz.cz.

 

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

CARS & GIRLS

Generální partneři portálu:

              

Partneři portálu:

           

Další portály mediální skupiny HMG:

       

TOPlist