Doporučujeme

V kinech od listopadu:

 

JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT

image_13794

Kvalitní a pohodlné, taková jsou automobilová sedadla z Adientu

Každý člověk má jinak nastavené priority a rozhodující parametry, pokud jde o výběr nového vozu. Často se řeší bezpečnost, cena, spotřeba a s ní související typ motoru. Někomu záleží víc na vzhledu, jiný se zase soustředí na velikost úložného prostoru. Co řidič, to názor.

Málokdo vám asi řekne, že nejdůležitější věcí při výběru auta je pro něj pohodlí. Jistě, tato položka je někde na seznamu všech parametrů, které nakonec rozhodnou o koupi, ale rozhodně nemá vysokou prioritu. A přesto si všichni chceme sednout do auta a mít pocit, že se nám dobře sedí. Pocit podvědomého komfortu při jízdě je totiž důležitý bez ohledu na to, jestli jedete na dlouhou zahraniční cestu nebo jen do vedlejšího města.

Třetina autosedaček na světě pochází z Čech

Češi a automobilový průmysl k sobě zkrátka tak nějak patří. Vyrábí se u nás nejenom celé vozy, ale také celá řada více či méně viditelných součástek. Celkem 15 automobilkám z celého světa pak dodává firma Adient autosedačky té nejvyšší kvality. Ty se následně montují do třetiny všech automobilů, které se ročně vyrobí na celém světě. Portfolio jednotlivých sedaček je přitom opravdu široké – z výrobních linek Adientu mohou kromě různých známých značek sjet také autosedačky s nejrůznějšími potahy a také určené pro rozdílné typy vozů, od střední třídy až po luxusní auta.

Bez ohledu na to, do jakého auta nakonec hotová sedačka zapadne, se všechny vyrobené produkty vyznačují vysokou kvalitou. Za tou stojí jednak sofistikovaný výrobní program (takzvaný Adient manufacturing system) ale především šikovné ruce všech zaměstnanců, kteří se podílejí na výrobním procesu.

Základem výroby je tým zkušených techniků, kteří od nástupu do firmy procházejí důsledným tréninkovým programem. Ten je nejen připraví na práci na různých stanovištích a výrobních linkách, ale pomůže jim seznámit se také s materiály, postupy a firemní kulturou. Nedílnou součást výroby každé sedačky pak tvoří práce šiček, které dokáží v téměř rekordním čase naprosto přesně poskládat celou „skládačku“ v podobě nastříhaného materiálu na potah.

Adient přitom nezůstává jen u využití tradičních materiálů. Firma má vlastní inovační centrum, ve kterém průběžně vyvíjí další a další materiály pro potahy a čalounění interiéru aut. Mezi jejich největší úspěchy patří například antibakteriální potah nebo jejich vlastní materiál Artisyn, který je dokonalou imitací kůže vyrobenou z recyklovaných vláken.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

CARS & GIRLS

Generální partner portálu:

     

 

Partneři portálu:

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist