Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2018

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Tesla P 100 D
Fenomén vozů SUV
Elektromobilita 2020
Pirelli kalendář 2017

A ještě mnohem více...

 

image_10244

Lité podlahy – ideální povrch do garáže

Stavíte novou garáž, nebo rekonstruujete tu stávající? Pokud vaše odpověď zní ano, pak pro vás máme dobrý tip na rychlé a moderní řešení podlahy, která je do garáže jako dělaná. Hodí se nejen „pod vaše auto“, ale můžete ji použít do dílny, firemních objektů, či rodinného domu. Naším tipem je anhydritová, takzvaná litá podlaha. Ve stavebnictví je anhydrit využíván už nějaký ten rok a v posledních letech získává ještě více na oblibě. Někdy je označován za materiál budoucnosti.

Co je vlastně anhydrit?

Anhydrit je unikátní směs z několika přísad jako například síranu vápenatého, písku, vody a ještě pár věcí, které utváří tu správnou kombinaci pro tento výjimečný materiál. Z toho všeho vznikne tekutý samonivelační potěr, jenž má vlastnosti ideální pro podlahy.

Anhydritové podlahy a jejich výhody

Největší výhodou anhydritové podlahy je kvalitní materiál, ze kterého se vyrábí, a dále opravdu rychlá realizace, díky níž se vše zvládne do jednoho dne. Přitom je výsledná podlaha pevná, hladká, rovná a má velmi dobré vlastnosti. To vše díky jedinečné směsi, která vytvoří dokonalou podlahu bez přítomnosti dilatačních spár. Směs je navíc homogenní a disponuje velmi dobrou vodivostí. Tyto povrchy jsou jako stvořené pro zabudování podlahového topení. Vyrábějí se v různých provedeních, designech a barvách – i proto jsou tak oblíbené a často využívané.

Lité podlahy jsou snadno realizovatelné

Pokládka lité podlahy se provádí v tekutém stavu. Právě díky tomuto procesu se unikátní směs rovnoměrně „rozlije“ do všech stran a zákoutí. Navíc se dokáže dostat do všech výčnělků a krásně obtéká i okolo trubek. Při její realizaci se vůbec nevíří prach a nevznikají ani další nečistoty. Už druhý den po pokládce lze po ní chodit a plně ji můžete zatížit už po čtyřech dnech. Po úplném zaschnutí je dokonale odolná, pevná, a na rozdíl od betonových potěrů má menší tloušťku.

Pokud se chcete přesvědčit, jak moc jsou finančně náročné, podívejte se na anhydritové podlahy ceník.

Na koho se obrátit pro realizaci

Profesionálem v oboru je společnost Anhypodlahy s.r.o., která se litými podlahami zabývá již od roku 1992. Disponuje nejmodernější technikou v rámci bytové i průmyslové výstavby. V České republice neexistuje nikdo, kdo by více rozuměl samonivelačním anhydritovým potěrům.

 

Více informací a referencí naleznete na www.anhypodlahy.cz.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

CARS & GIRLS

Generální partneři portálu:

              

Partneři portálu:

           

Další portály mediální skupiny HMG:

       

TOPlist