Doporučujeme

V kinech od listopadu:

 

JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT

image_13794

Luxusní vůně do auta? Vítězí parfémy i panáčci

Zapomeňte na vonné stromečky, kde jsme znali jen pár vůní, jež vydržely asi dva týdny. Vaše auto si zaslouží stejné hýčkání jako vy. Krásné parfémy, které vám cestu zpříjemní.

Pořiďte si kvalitní vůně do auta

Jestli jste řidič, ve vozidle strávíte mnoho času, v průměru lidé prý stráví za volantem měsíc a půl z celého roku. To už stojí za to si to prostředí zpříjemnit. Pachy jsou podstatné. Ve městě vás sužují zplodiny z jiných aut. Když ráno jdete do auta, abyste se dopravili do práce, přivítání v podobě příjemné vůně vás naladí na pozitivní notu. Vůně do auta je proto podstatná. Zapomeňte tedy na obligátní, houpající se stromečky nebo reklamní kartonové vůně, dopřejte si opravdový parfém pro vašeho čtyřkolového miláčka.

 

Panáček do auta, nebo inspirace svíčkou

Máte rádi domácí atmosféru, kterou provoní specifické vůně svíček? Potěší vás, že osvědčené firmy specializující se právě na vonné svíčky mají své vůně do auta. Yankee Candle do auta vám přinese akcenty květin, ovoce, orientu i živlů. Yankee Candle do auta má různou podobu, záleží na vás, jestli zvolíte klasickou tekutou verzi, jejíž vůně se uvolní na větráku, nebo si pořídíte podobu přívěsku s náplní. Oblíbenou variantou jsou i panáčci do auta. Pryžová figurka skvěle absorbuje vůni a umí ji uvolňovat do okolí po skutečně dlouhou dobu. Stačí ji rovněž umístit na větrací systém.

Stejně tak si můžete pořídit panáčka s obnovitelnou náplní. Panáček do auta představuje i designový skvost a určitě zdobí interiér vozidla lépe než papírové objekty na gumě. Proto dopřejte svému prostředí za volantem skutečně perfektní doplňky. Vůně, kde si budete moct vybírat z nepřeberného množství aromat. Kvalita je podstatná, aby vás nebolela hlava a abyste se psychicky naladili. Neméně důležitý je i design, který dotvoří onu příjemnou atmosféru.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

CARS & GIRLS

Generální partner portálu:

     

 

Partneři portálu:

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist