Doporučujeme

V kinech od listopadu:

 

JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT

image_13794

Na blížící se zimu si na auto pořiďte střešní boxy

I když se to ještě při pohledu z okna nezdá, neboť si právě užíváme babí léto, pomalu, ale jistě se nám blíží zima. Což znamená, že je před námi spousta výletů na hory za zimními výlety a sporty. A chceme-li všechny věci spojené se zimní zábavou, jako jsou lyže, snowboardy, lyžáky, hůlky, sáňky nebo dětské boby, v pořádku dovézt s sebou na místo určení, a přitom si neubírat na pohodlí v autě, je ideálním řešením pořídit si na auto střešní box.

Střešní boxy šetří místo a zajišťují pohodlí

Díky střešnímu boxu na autě ušetříte opravdu spoustu místa a nemusíte si odpírat pohodlí, kterého je při cestě na hory zapotřebí. A právě teď je ideální čas si ho zakoupit a nechat namontovat, abyste byli na nadcházející období připraveni.

Střešní box je řešením nejen na nadcházející zimu. Jeho velkou výhodou je jednak místo, které s ním získáte navíc, ale také uzamykatelnost tohoto „přídavného prostoru“, a tím i ochrana vašich věcí před zloději.

Nezapomínejte ani na nosiče na kola

Rozhodnete-li se pořídit si střešní nosič, pak už to vezměte vše naráz i se zakoupením a namontováním nosiče na kola. Určitě tím ušetříte nejen čas, ale i peníze v rámci montáže obou zařízení najednou. Jen si pečlivě dopředu rozmyslete, jaký typ se vám bude hodit a kolik kol budete potřebovat vozit.

Výběr produktů a montáž nechte na odborníky

O správném výběru produktů dobré značky se rozhodně poraďte s odborníky, kteří mají letité zkušenosti v oboru a rádi pomohou s konkrétní volbou odpovídající vašim potřebám.

Střešní boxy i nosiče na kola si pořizujete na delší dobu, proto raději investujte více, abyste si na své auto pořídili skutečně kvalitní doplňky, které vás nezklamou hned v první zatáčce. Totéž platí i o samotné montáži, kterou rozhodně přenechte odborníkům. Jedině tak můžete mít jistotu, že vše bude držet a fungovat, jak má.

Takže už neváhejte a objednejte si své nové příslušenství na auto včas!


Zdroj foto: FILSON store

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

CARS & GIRLS

Generální partner portálu:

     

 

Partneři portálu:

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist