Připravujeme

Obsah:

ÚNOR / BŘEZEN 2020

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2020

A ještě mnohem více...

 

image_10244

Na co všechno můžete využít multifunkční skladové kontejnery

Přemýšlíte, kam uschovat nepoužívané věci, kola, topný materiál či cokoliv jiného a chybí vám místo? Řešením mohou být multifunkční skladovací kontejnery. Jejich výhodou jsou široké možnosti použití, které se dají ještě rozšířit díky nejrůznějšímu příslušenství a doplňkům. V článku najdete příklady situací, kdy se mohou kontejnery uplatnit.

Využití skladovacích kontejnerů

Skládací skladovací kontejnery mají velmi široké možnosti využití. Jde o cenově výhodnou variantu, jak si obstarat přístřešek pro celou řadu věcí. Skladovací kontejner může posloužit pro uložení zboží, jako mobilní sklad, nebo například jako přístřešek na auto.

Dá se umístit i na zahradu, kdy dovnitř schováte všechno potřebné nářadí a přístroje. Díky nepromokavosti se hodí i na uložení dřeva či jiného topiva. Variant existuje opravdu celá řada a díky nejrůznějším vylepšením a doplňkům se možnosti využití ještě rozšiřují. Skládací skladovací kontejnery mohou mít různé rozměry od nejmenších 1 × 1,2 × 2,2 m až po největší 6 × 2,2 × 2,6 m a dají se libovolně kombinovat, takže si můžete vytvořit pestrou sestavu podle toho, k čemu je potřebujete.

Příslušenství a doplňky pro přizpůsobení na míru

Montované skladové kontejnery od společnosti Kovobel vynikají i možností přidat nejrůznější příslušenství a doplňky. Uvnitř kontejneru můžete mít praktický regálový systém, držák lahví, okno s okenicí a podobně. V případě, že chcete dovnitř schovat automobil, hodí se nájezd.

Vylepšením mohou být i ventilační mřížky, dveře s pletivem či střecha s průsvitným pruhem, aby se dovnitř dostalo nějaké světlo. Díky těmto přizpůsobením ušetříte nemalé peníze nutné pro zakoupení nových kontejnerů. Výhodou je flexibilní možnost kombinování jednotlivých prvků. Podívejte se na další detaily přímo na stránce výrobce na adrese www.kovobel.cz.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

AKCE

CARS & GIRLS

Generální partneři portálu:

     

 

Partneři portálu:

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz   www.womenhouse.cz   www.luxuryhouse.cz 

www.gastrohouse.cz   www.celebrityhouse.cz   www.cinemahouse.cz   www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz   www.luxusniplaze.cz

www.nicemagazine.cz   www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz 

  www.inspirovanikrasou.cz   www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz    www.podcasthouse.cz    www.menhouseman.cz  

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist