Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2018

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Tesla P 100 D
Fenomén vozů SUV
Elektromobilita 2020
Pirelli kalendář 2017

A ještě mnohem více...

 

image_10244

Nejlepší automobily ve své třídě: Tipy pro spotřebitele

Vybrat si ideálně vhodné osobní auto není tak úplně jednoduchá věc. Abychom vám s výběrem pomohli, přichystali jsme pro vás několik tipů na auta, která ve své třídě představují absolutní špičku.

Volkswagen Passat

Volkswagen Passat v podstatě definoval, jak má vypadat špičkový moderní vůz střední třídy. Ve vozech Passat se snoubí estetika, praktičnost, komfort, vynikající jízdní vlastnosti a bezpečnost. A vše je zajišťováno pomocí nejmodernějších technologií. Nejnovější generace vozů VW Passat v této tradici pokračuje – a dále navazuje na to nejlepší od svých předchůdců. Nový VW Passat je držitelem prestižních cen: "Car of the Year" a "iF Gold" (za rok 2015).

V nabídce VW naleznete také kombi verzi VW Passat Variant a terénní verzi VW Passat Alltrack.

Volkswagen Arteon

Volkswagen Arteon je nový přírůstek do rodiny vozů VW. Arteon má našlápnuto k tomu, aby se stal novou vlakovou lodí společnosti Volkswagen – a nahradil v této pozici VW Passat.Arteon je sofistikovaný supermoderní komfortní vůz s elegantním aerodynamickým designem. VW Arteon také disponuje širokou paletou chytrých elektronických asistenčních systémů.

Škoda Superb

Škoda Superb byla poprvé oficiálně představena v roce 2001. Automobilka Škoda při designování Superbu vsadila jednoduchý princip – nabídnout zákazníkům auto střední třídy s co nejlepším poměrem mezi prodejní cenou a užitnými vlastnostmi. A tato sázka se Škodě vyplatila.

Škoda Superb dnes již existuje v třetí generaci. A jde o velmi úspěšný automobil, který ohromí všestrannou kvalitou a nadstandardní prostorností. Škoda Superb je prodávána i ve verzi kombi.

Nová Škoda Superb byla vyhlášena jako Auto roku 2016 v České republice.

Škoda Octavia

Škoda Octavia je dlouhodobě nejprodávanějším autem v ČR. Jedná se o auto, které si vytvořilo třídu samo pro sebe. Snad žádný jiný vůz nenabízí tak výborný poměr mezi cenou a kvalitou jako Octavia. V případě, že hledáte kvalitní, atraktivní, spolehlivé, prostorné a přitom i levné auto, Škoda Octavia je jasným favoritem. Octavia je vyráběna ve verzi sedan i kombi.

Máte zájem?

Chcete se o výše zmíněných automobilech dozvědět něco víc? Kontaktujte autorizovaného prodejce vozů VW a Škoda Auto Podbabská. Zkušení odborníci této společnosti vám poskytnou všechny potřebné informace. V případě zájmu vám také pomohou se zajištěním financování (úvěr, leasing). A nabízejí i možnost zakoupit auto na operativní leasing.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

CARS & GIRLS

Generální partneři portálu:

              

Partneři portálu:

           

Další portály mediální skupiny HMG:

       

TOPlist