Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2018

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Tesla P 100 D
Fenomén vozů SUV
Elektromobilita 2020
Pirelli kalendář 2017

A ještě mnohem více...

 

image_10244

Nejrychlejší stahování z Youtube a dalších webů

Máme pro vás tip na jednoduché a pohodlné stahování videí, které je zdarma a bez zbytečných registrací. Služba se jmenuje link2save.com a umožňuje nejrychlejší stahování videí a hudby ze všech populárních webů jako například: Youtube, Facebook, Instagram, Vimeo, Soundcloud, Mixcloud, Google Drive, Live Leak, Motorsport.com, NBC, CNN, NHL a dalších na videa zaměřených webů. Nesmíme opomenout ani české portály: Stream, Nova, Nova Plus, ČT, DVTV a spousty dalších.

Stahování dobře funguje i pro adult weby jako Redtube, PornHub, Youporn, apod., takže si na své přijdou i osoby starší 18 let.

Jak to funguje

Celý proces stahování je velmi jednoduchý a intuitivní. Není tedy potřeba žádný propracovaný návod na stahování. Nemusíte se ani registrovat, přihlašovat a provádět další nesmyslné kroky, které vám jen ubírají čas a znepříjemňují práci. Například při stahování z Youtube jen okopírujete požadovaný link videa (url adresa), který vložíte na webu link2save.com do požadovaného formuláře a potvrdíte stahování. Navíc si jednoduše vyberete v jakém formátu a kvalitě dané video chcete stáhnout. Pak už jen odkliknete „uložit jako“ a požadovaný soubor se vám uloží do počítače. A jak už jsme psali, během stahování můžete stránku bez obav zavřít a nepřerušíte tím stahování daného souboru.

Na webu naleznete i podrobné návody, jak stahovat na jednotlivých webech.

Výhody služby

            - není nutná žádná registrace,

            - služba je a bude zcela zdarma, za stahování tak nezaplatíte ani korunu,

            - stahování je neomezené,

            - nemusíte mít po dobu stahování otevřený webový prohlížeč.

 

Stahování se díky službě link2save.com stává příjemnou záležitostí. Proto například stahování z facebooku pro vás bude od této chvíle hračka.

Za naši redakci jsme moc rádi, že jsme tuto službu objevili a stala se tak velmi užitečnou pomůckou při stahování videí do našich článků. 

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

CARS & GIRLS

Generální partneři portálu:

              

Partneři portálu:

           

Další portály mediální skupiny HMG:

       

TOPlist