Doporučujeme

V kinech od listopadu:

 

JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT

image_13794

Nová dodávka Daily Iveco vhodná pro podnikání

Iveco představuje novou dodávku Daily. Je navržena tak, aby usnadnila práci a přinesla do podnikání jen samá pozitiva. Je označována za nejlepšího furgona v historii značky, a to už se předtím zdálo, že není více co zlepšovat. Je stejně výkonná, silná i univerzální jako ta předešlá, ale navíc má mnoho nových funkcí a systémů, díky kterým už nebudete chtít pustit volant z ruky.

Daily Euro 6 přináší nové technologie a inovace

Nové úsporné motory Euro 6 jsou velmi efektivní a „čisté“. Nízké náklady na provoz oceníte v rámci snižování celkových nákladů ve svém podnikání, což se v boji s konkurencí bude hodit. Stejně jako nižší náklady na palivo pocítíte úsporu financí i u servisu. Pohodlí na cestách ještě více umocní první osmistupňová převodovka HI-MATIC, díky které se budete moci soustředit pouze na jízdu. Pro lepší ovládání vozu je zde nový elektrický posilovač řízení, jenž je velmi přesný a dobře reaguje na „pokyny v ovládání“.

Nové technologie oceníte také v kabině, která je teď více prostornější a pohodlnější. Je zde zcela nová úroveň konektivity, jež propojuje vaše mobilní zařízení s vozem a nabízí další možnosti a aplikace pro snadnější využívání služeb a asistentů ušitých doslova na míru podnikatelským potřebám. Každodenní čas, kdy budete řídit své nové Iveco Daily, teď bude ještě příjemnější.

Spousta užitkového prostoru pro vaše podnikání

Dodávka Daily Iveco nabízí opravdu nadstandardní užitkový prostor, který se hodí, ať už podnikáte v jakémkoliv oboru. Její univerzálnost je ohromující a dokážete uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky. Je navržena tak, že bez problémů uveze větší užitečné zatížení, aniž by se zvyšovala spotřeba paliva.

Kde můžete koupit novou dodávku Daily Iveco

Než se rozhodnete pro její koupi, přijďte si ji osobně vyzkoušet k prodejci IVECO – Strojservis Praha. Moc rádi vám poradí a předvedou veškeré nabízené motorizace a modifikace.

Kontaktní údaje a více informací naleznete na www.strojservis.cz.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

CARS & GIRLS

Generální partner portálu:

     

 

Partneři portálu:

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist