Doporučujeme

V kinech od listopadu:

 

JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT

image_13794

Nová kolekce moto oblečení MBW 2017

Pro pravý zážitek z jízdy na motorce potřebujete nejen kvalitní stroj, ale také odpovídající oblečení. Pokud vám záleží na vašem zdraví a bezpečnosti, je dobré si pořídit pořádnou moto výstroj. Vždyť jediné, co vás chrání před nepřízní počasí nebo případnému pádu, je právě vybavení. Poradíme vám, jaké si pořídit z produktových novinek kolekce 2017 od českého výrobce moto oblečení značky MBW.

V aktuální nabídce naleznete trendy bundy na motorku, kalhoty, kombinézy, rukavice, funkční termo prádlo a spousty dalších doplňků.

Kolekce moto oblečení pro jaro 2017

V letošní jarní kolekci pro rok 2017 naleznete 16 žhavých novinek v oblečení na motorku a nezapomnělo se ani na obuv. Mezi nejnovějšími produkty jsou speciální kousky jako například retro kožená bunda Hurricane, sportovní Jester, Katniss + Gabi, Apollo + motorku kalhoty na Gilli, Bravo, moto boty NFS a Poco, GT Adventure pants, GT Adventure jacket, dvoudílná kombinéza Mentor a rukavice Mike a Dustin.

Pojďme si pár věcí představit podrobněji. Začněme u dvoudílné kombinézy Mentor.

MBW Mentor - dvoudílná moto kombinéza

Dvoudílná kožená kombinéza Mentor je v obvodu pasu sepnutelná. Je vyrobená z kvalitní silné hovězí usně a kevlarové streče Schoeller Keprotec. Na exponovaných místech má dvojité a trojité bezpečnostní švy, částečnou perforaci na stehnech a v podpaží. Nechybí ani vyjímatelné CE chrániče na loktech, holeních, kolenou, ramenou a porotenový chránič páteře. Dále integrované chrániče na bocích a hýždích. Má malý aerodynamický hrb, flexibilní panely (kříž, ramena, kolena), reflexní materiál 3M Scotchlite, antiseptickou polyamidovou podšívku. Neoprenový je nejen límec, ale i zakončení rukávů a nohavic. Vnitřní kapsa u bundy je na zip, který je použit i na vnitřní straně lýtek, a další na rozšiřující nohavici. Na kombinéze jsou i suché zipy na kolenní slidery.

MBW Mike - sportovně cestovní rukavice

Druhým tipem jsou sportovně cestovní rukavice MBW Mike. Jsou vyrobeny z hovězí usně. Disponují plastovým protektorem na dlani, kloubech. Na článcích prstů jsou z porotenu. Malíková hrana je dvojitě zesílená. Mají velmi atraktivní vzhled a jsou s dvojitým zapínáním.

Kde si moto oblečení MBW objednat

Další kousky z nové kolekce MBW jaro 2017 naleznete v oficiálním e-shopu na:

www.m-b-w.cz.

 

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

CARS & GIRLS

Generální partner portálu:

     

 

Partneři portálu:

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist