Doporučujeme

V kinech

od 25. listopadu :

KLAN GUCCI

Film je inspirován šokujícím skutečným příběhem impéria italského módního domu.

image_14698

Nová Mazda CX-5 pro rok 2022

Nová Mazda CX-5 je dokonalé rodinné SUV, které nabízí spoustu místa nejen pro celou rodinu. Může se pochlubit skvělou jízdní dynamikou a nejmodernějšími bezpečnostními technologiemi. K dispozici je ve třech nových úrovních výbavy, díky kterým vám bude Mazda CX-5 perfektním společníkem pro každou jízdu.

Dokonalé jízdní vlastnosti a rozšířená nabídka bezpečnostních prvků

Nová modelová řada Mazda CX-5 pro rok 2022 přináší technologii výběru jízdního režimu, zdokonalené jízdní vlastnosti a nižší hlučnost. Na výběr je ze tří nových úrovní výbavy s odlišnými stylovými prvky a součástí je také rozšířená nabídka bezpečnostních technologií.

Vůz se může pochlubit tak zdokonalenými palubními funkcemi a ergonomií interiéru. Zaujme celkovým stylingem a výraznějším charakteristickým vzhledem.

Nová Mazda CX-5 pro rok 2022

Vylepšený design Kodo, všechen komfort a opravdový zážitek z řízení

Vylepšený design Kodo vás vyzývá k tomu, abyste sedli k volantu a vyrazili na cesty. Vzbuzuje celkový pocit síly a sofistikovanosti. V odhlučněné kabině neuslyšíte rušivé venkovní zvuky a můžete si tak v klidu vychutnávat jízdu. K pocitu relaxace ještě přispívá vysoká úroveň japonské řemeslné zručnosti a barevné provedení.

Díky novému systému Mazda Intelligent Drive Select a Off-road režimu je ovládání vozu ještě snazší a stabilnější. Užijte si dokonalou jízdu bez starostí!

Nová Mazda CX-5 pro rok 2022

Bezpečnost vaší rodiny na prvním místě

Základem celého konceptu je bezpečnost vaše i vaší rodiny. Mazda CX-5 je připravena efektivně čelit i této výzvě. Nabízí nejnovější technologie aktivní bezpečnosti, od pokročilého systému pro prevenci čelního nárazu, až po přesný adaptivní tempomat Mazda. V případě kolize se o vaši ochranu postará šest airbagů a vyztužená karoserie Skyactiv.

Nejnovější konstrukce vozidla Skyactiv-Vehicle Architecture zahrnuje také nový typ odpružení a sedadel, zvyšuje jízdní komfort a snižuje únavu řidiče.

Nová Mazda CX-5 pro rok 2022

Vyzkoušejte si novou Mazdu CX-5 při testovací jízdě

Zajímá vás více informací o nové Mazdě CX-5? Vyzkoušejte si ji během testovací jízdy v Auto Jeremiášova a přesvědčte se sami o jejích přednostech. Auto Jeremiášova se specializuje na prodej a servis značek Mazda, ale také Kia, Mitsubishi, Nissan, Nabízí také komplexní služby od standardních servisních prohlídek, až po zakoupení náhradních dílů a výhodné financování.

Nová Mazda CX-5 pro rok 2022

Zdroj foto a video: Mazda

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

CARS & GIRLS

Generální partner portálu:

     

 

Partneři portálu:

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist