Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

 

image_10244

Nová ŠKODA KAROQ získala Zlatý volant

Automobilový časopis „Auto Bild“ a nedělník „Bild am Sonntag“ vyznamenaly model ŠKODA KAROQ cenou Zlatý volant 2017. Čtenáři z více než 20 evropských zemí vynesli KAROQ svými hlasy do finále kategorie ,malá SUV‘. Po náročných testovacích jízdách nakonec odborná porota zvolila nové kompaktní SUV ŠKODA KAROQ vítězem ve své kategorii.

„S vozem KAROQ, který v mnoha oblastech nastavuje laťku, důsledně pokračujeme v naší úspěšné SUV- ofenzívě,“ říká člen představenstva ŠKODA AUTO za technický vývoj Christian Strube. „Mám radost, že i nejmladší člen naší modelové palety se těší tak dobrému přijetí. Výsledek ankety Zlatý volant dokládá, že ŠKODA KAROQ momentálně představuje ve třídě kompaktních SUV nejatraktivnější nabídku,“ pokračuje Strube.

Zlatý volant platí za jednu z nejatraktivnějších automobilových cen Evropy. V letošním roce bylo na výběr celkem 42 modelů rozdělených do kategorií malé a kompaktní vozy, malá SUV, velká SUV, střední a vyšší třída a sportovní vozy.

ŠKODA KAROQ nastoupila v kategorii ,malá SUV‘ – s dalšími dvanácti nominovanými – do nejpočetněji zastoupené skupiny. Na každou třídu vozů určili čtenáři titulů Auto Bild, Bild am Sonntag a dceřiných časopisů ve více než 20 evropských zemích nejdříve čtyři favority. Finalisté se představili v náročných testovacích jízdách v severoitalském Baloccu 53členné odborné porotě složené ze závodních jezdců, techniků, designérů a šéfredaktorů předních evropských automobilových časopisů.

Model ŠKODA KAROQ přesvědčil porotce kvalitami jako je komfort a prostornost. Kromě toho udělovala porota body navíc za konektivitu: KAROQ okouzluje informačním systémem nejnovější generace, který lze ovládat přes kapacitní dotykový displej. Navíc nabízí KAROQ jako první ŠKODA volně programovatelný digitální přístrojový panel. Díky LTE-modulu a WLAN-hotspotu jsou cestující ve voze ŠKODA KAROQ ‚vždy online‘. Kromě toho ohromilo kompaktní SUV porotu svým přesvědčivým projevem hnacího ústrojí a zdařilým naladěním podvozku.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

CARS & GIRLS

Generální partneři portálu:

              

Partneři portálu:

         

 

      

Další portály mediální skupiny HMG:

       

TOPlist