Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2018

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Tesla P 100 D
Fenomén vozů SUV
Elektromobilita 2020
Pirelli kalendář 2017

A ještě mnohem více...

 

image_10244

Nová Toyota Yaris vás okouzlí

Když v roce 1937 Kichiro Toyoda založil automobilku Toyota Motor Company, Ltd, měl před sebou jasný cíl: vyrábět auta, která budou vynikat spolehlivostí a lidem dostupnou cenou.

Tato vize se jako zlatá nit táhne celou pozoruhodnou historií proslulé automobilky a je také jednou ze strůjkyní jejího celosvětového úspěchu. Jejím dalším významným mottem je neustálá práce na vývoji. Nejnovějším výsledkem tohoto tvůrčího úsilí je povedený facelift Toyoty Yaris.

Co se změnilo?

Nějakým způsobem inovace prošlo na 900 součástek modelu. Od prvního pohledu dostal Nový Yaris průbojnější vzhled. Na přední části se tvůrci nechali inspirovat katamaránem, jenž má symbolizovat svižnou a bezpečnou plavbu. Zadní část osadili světly, která jsou elegantně protažená do víka kufru. V interiéru doznaly změny nejen palubová deska s přístroji, na níž dominuje velký TFT displey s navigací, ale významnou modernizací prošla hlavně zadní sedadla. Jsou podstatně pohodlnější kvůli absenci středového panelu. V základním vybavení je protikolizní systém a klimatizace.

Díky lepším tlumičům, novému uchycení motoru a vylepšenému posilovači řízení je chod motoru daleko tišší a jízda komfortnější. Ať již zvolíte třídveřovou nebo u nás oblíbenější čtyřdvéřovou verzi, neuděláte s tímhle autem chybu. Velkou novinkou je i hybrid, který v tomto segmentu nemá v Čechách konkurenta.

Z hlediska prodejů si Yaris vede veleúspěšně. Přesto prošel velkým faceliftem, a to z něj udělalo ještě více odhlučněné, bezpečnější a líbivější auto. Pro zajímavost, pokud nahlédnete do internetových diskuzí o Yarisu, budete svědky lítého boje mezi zastánci červené a modré barvy (k dispozici je barev celá škála, ale tyto se staly doslova hitem). Trochu to napovídá o tom, že s technickou stránkou Yarise jsou klienti navýsost spokojení a řeší pouze vzhled.

Toyota Emil Frey představuje Nový Yaris

Švýcarská skupina Toyoty Emil Frey má v Čechách tři pobočky. Ve všech jsou od května k vidění i ke koupi Nové Yarisy a samozřejmě spousta dalších modelů. Lidé od Emila Freye se vám budou ochotně věnovat a zodpoví veškeré dotazy. Což neplatí jen pro prodej, ale hlavně pro servis a poprodejní péči.

Tak kterou si dáte: červenou nebo modrou?

Více informacé naleznete na www.emilfrey.cz.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

CARS & GIRLS

Generální partneři portálu:

              

Partneři portálu:

           

Další portály mediální skupiny HMG:

       

TOPlist