Doporučujeme

V kinech od listopadu:

 

JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT

image_13794

Nová verze ŠKODA Connect App slučuje funkce dvou mobilních aplikací

Ve své aktualizované aplikaci ŠKODA Connect App sloučila česká automobilka funkce aplikací ŠKODA Connect App a ŠKODA OneApp. Kromě toho automobilka aplikaci obohatila o nové prvky; dálkový přístup a přímá komunikace s vozidlem bude nyní ještě snazší. Další výhoda: uživatelský zážitek bude na všech koncových zařízeních – tedy na chytrých telefonech, chytrých hodinkách i na centrálním displeji infotainmentu – jednotný.

Alain Favey, člen představenstva společnosti ŠKODA AUTO za oblast prodeje a marketingu, říká: „U našich digitálních aplikací, například u aplikací pro chytré telefony, průběžně zlepšujeme uživatelský zážitek. S aktualizovanou aplikací ŠKODA Connect App přehledně slučujeme funkce našich dosavadních aplikací Connect App a ŠKODA OneApp. Budeme tak opět více ‚Simply Clever‘ a uživatelsky přívětivější. Náš plán do budoucna počítá s jednotným a lehce pochopitelných přístupem na všechny kanály značky ŠKODA, jako jsou webové stránky, aplikace a další. A na tom se vší důsledností pracujeme.“

Dosud měli majitelé vozů značky možnost získávat informace o svém vozidle prostřednictvím dvou různých aplikací. Pomocí ŠKODA Connect App si například mohli on-line na dálku odemykat nebo zamykat dveře nebo si nechat ukázat, kde mají vůz aktuálně zaparkovaný. Kromě toho bylo také možné aktivovat blinkry a houkačku, aby vůz na velkém parkovišti snáze našli. Dosavadní aplikace umožňovala i zapnutí nezávislého topení a domlouvání termínu pravidelného servisu s příslušnou dílnou. Nutnou podmínkou byla pouze aktivace služeb ŠKODA Connect.

Pro využití aplikace ŠKODA OneApp bylo nutné, aby vůz disponoval technologií SmartLink+ a přímým spojením s chytrým telefonem. Prostřednictvím funkcí MirrorLink nebo Apple CarPlay nabízela aplikace také přístup k datům vozu, která se pak s různým uspořádáním obrazovky a s hravými prvky v reálném čase zobrazovala na displeji vozu. Obě aplikace umožňovaly podobný přístup k datům vozu, respektive k palubnímu deníku, v reálném čase nebo poskytovaly přehled o plánu cesty a aktuálním stavu vozu.

Aktualizovaná verze aplikace je pro mobilní telefony s operačním systémem Android nebo iOS k dispozici zdarma v příslušných App Storech.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

CARS & GIRLS

Generální partner portálu:

     

 

Partneři portálu:

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist