Doporučujeme

V kinech od listopadu:

 

JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT

image_13794

Nové trendy v automobilovém světě

V každé oblasti našeho života se setkáváme s vývojem, novými nápady i inovativním řešením. V autoprůmyslu jsou tyto věci téměř na denním pořádku a každý výrobce neustále dumá nad tím, čím zákazníky zaujmout u svých budoucích modelů.

Bezdrátově i v autě

Současná doba je velmi technická a bez mobilních telefonů a tabletů se téměř neobejdeme. I malé děti si umí pustit pohádku a pomalu jsme si zvykli, že jsme stále na příjmu a online. Na to museli zareagovat i návrháři automobilek a tak už dnes není v interiéru auta žádnou výjimkou technologie Bluetooth a USB konektory pro připojení kabelu k nabíječce i přehrávání hudby. Nejmodernější vozy už ale fungují bez drátů, mobilní telefon se s autem automaticky spáruje ihned po vašem nástupu a ani pro nabíjení nepotřebujete žádné kabely. Stále oblíbenější indukční nabíječky jsou nejčastěji umístěné v loketní opěrce nebo ve středovém tunelu a do doku stačí telefon jednoduše položit, o zbytek se postará chytré QI dobíjení. Žádné dráty tak nejsou potřeba, a pokud se vám stane, že telefon na dokovacím místě zapomenete, auto vám dá hned vědět přes centrální displej.

Nezapomínejte na pneumatiky

Interiér vozu a všechny vychytávky, které nám usnadní jízdu, jsou velmi žádané. Ve stínu těchto technologií pak zůstává exteriér a samozřejmě vše, co je potřebné pro bezpečnou jízdu, jako je péče o pneumatiky a jejich výběr. I zde jde vývoj rychle dopředu a jednotliví výrobci přichází na trh s pneumatikami, které mají vyšší kilometrový nájezd, snižují spotřebu i dobře reagují na vodu nebo sníh. Od toho se odvíjí i složení jednotlivých pneumatik a jejich dezén, který pečlivě připravují a testují odborníci. Výběr pneumatik je pro kvalitní jízdu důležitý a v obrovské nabídce všech možných typů není vždy snadné se zorientovat. Ideální je tak nechat si poradit přímo v pneuservisu, kde řešíte přezutí vozu nebo geometrii kol, a vybrat vhodné pneumatiky přesně pro váš vůz a váš styl jízdy s ohledem na roční období.

Nové technologie jsou v autoprůmyslu cestou, jak jezdit bezpečně a cítit se i při dlouhé jízdě pohodlně. Nesmíme ale zapomínat na to základní a věnovat pneumatikám minimálně stejnou péči, jako svému mobilnímu telefonu.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

CARS & GIRLS

Generální partner portálu:

     

 

Partneři portálu:

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist