Doporučujeme

V kinech od listopadu:

 

JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT

image_13794

Perfektní carbonový diář pro milovníky sportovních aut a moderního designu

Diáře ADK Carbon pro sezónu 2020 překročily hranice neprodávanějšího pánského formátu a vydaly se naproti uživatelům, preferujícím přece jenom menší rozměry. Jinými slovy to znamená, že Carbony jsou nyní k mání i ve formátech A6 a A7. A to v obou barvách, černé i modré.

Základem kolekce Carbon je mimořádně atraktivní italská kůže, jejíž design je inspirován materiálem typickým pro rychlé sportovní vozy. Původně v klasické, černé barvě. Nyní už i v nápadném a originálním modrém provedení. Na atraktivitě oběma barevným variantám nesporně přidává šití červenou nití. Ze stejné kůže jsou vyrobeny i další produkty této luxusní kolekce. Spolu s diáři tvoří originální sety. Vše je tradičně ručně šito v České republice.

Konkrétně to jsou peněženka, pouzdro na doklady a aktovka. Peněženka ADK Carbon a pouzdro na doklady ADK Carbon tvoří sourodou, vzájemně se doplňující dvojici. Peněženka je menší a tenčí. Pojme bez problémů bankovky, mince a několik karet nebo dokladů. Její kompaktní rozměry jí ale umožní nosit i v zadní kapse kalhot nebo v kapse košile, pokud prostě chcete mít u sebe vše důležité a zároveň o tom co nejméně vědět. Pouzdro na doklady naopak, kromě množství karet a dokladů rozměru karet, pojme i malý technický průkaz k Vašemu vozu. Největší člen kolekce Carbon, aktovka ADK Carbon, je designově výrazná aktovka, velikostí vhodná i pro dámy. Všechny tři produkty jsou samozřejmě dostupné v obou barevných provedení, v klasické černé i atraktivní modré, vždy s typickým šitím červenou nití.

Ádékáčko, to jsou však především diáře. Diáře z kolekce Carbon tedy nyní už můžete vybírat ve všech třech nejprodávanějších formátech. Od nejmenšího ve formátu A7, přes prostřední ve formátu A6 až po největší ve formátu A5. Všechny jsou nyní kompletně vybaveny formuláři pro týdenní plánování na rok 2020, praktickými netermínovanými formuláři a doplňky, jako jsou různá pouzdra, záložky a psací potřeby. Diář A5 je k dostání i ve verzi pro denní plánování. Pokud si diář ADK chcete pořídit ještě letos, na vyžádání dostanete zdarma formuláře i pro zbývající část roku 2019. Nemusíte tak čekat na Nový rok a svoje nové ádékáčko můžete začít používat hned!

Všechny diáře Carbon, ADK Carbon5 Slim (týdenní plánování), ADK Carbon5 (denní plánování), ADK Carbon6 i ADK Carbon7, patří do rodiny českých diářů, které společnost ADK vyrábí už od roku 1992. Velkou výhodou Plánovacího systému ADK je to, že je navržen pro naprosto individuální využití. Dává tak prostor pro individuální styly řízení času, projektů, financí, stanovování, evidenci a rekapitulaci priorit a cílů. Nevnucuje uživateli jeden univerzální styl. Ádékáčko může být Vaším nenahraditelným pomocníkem v každodenním životě, získá Vám několik hodin týdně času navíc, pomůže vyhnout se stresu, odbourat „požírače času“ a dosáhnout snadněji i těch nejnáročnějších cílů. V každém případě pomůže si lépe uspořádat život a být spokojenější.

Více informací a produktů naleznete na www.adk.cz.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

CARS & GIRLS

Generální partner portálu:

     

 

Partneři portálu:

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist