Doporučujeme

V kinech od listopadu:

 

JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT

image_13794

Představuje se nejvýkonnější SUV na světě BMW ALPINA XB7

Exkluzivní výrobce ALPINA vstoupil do segmentu SUV v plné velikosti a síle tím, že představil nový model BMW ALPINA XB7 založený na BMW X7. Vozy, které opustí továrnu ALPINA, vždy přináší prvotřídní dojmy z jízdy a opravdový požitek. Vůbec první BMW ALPINA X B7 je luxusní a výkonné SUV skrývající výhody prostorného a exkluzivního vozu s mimořádnou jízdní dynamikou, bezkonkurenční manévrovatelností, výkonným hnacím ústrojím na nejvyšší technické úrovni a špičkovým výkonem.

Síla vychází z modelu B7. Z tohoto důvodu je nový model XB7 poháněn benzínovým motorem V8 o obsahu 4,4 litru s výkonem 457 kW (621HP). Přeplňovaný dvěma turbodmychadly podává opravdu imponující výkon 800 km maximálního točivého momentu. Je k dispozici v širokém intervalu mezi 2 000 a 5 000 ot. /min. BMW ALPINA XB7 zrychli? z 0 na 100 km/h (z 0 na 62 mph) za pouhé 4,2 sekundy, přičemž maximální dosažitelná rychlost je 290 km/h (180 mph), což řadí tento model mezi nejvýkonnější SUV na světě.

ALPINA se vždy pyšnila nejen rychlostí, ale také sofistikovaným způsobem využívání své síly v kombinaci s velkým komfortem. I z tohoto důvodu mají modely tohoto exkluzivního německého výrobce speciálně vyladěné odpružení. Automobil BMW ALPINA XB7 je vybaven nejnovější technologii? odpružení vozidla, což otevírá zcela novou dimenzi jízdní dynamiky u vysoce výkonných a luxusních vozidel v segmentu SUV.

Pneumatické odpruženi? obou náprav, opatřené speciální kinematickou sestavou tlumičů, odpovídá především za vyváženou kombinaci jízdní dynamiky a komfortu cestujících.Novy? model BMW ALPINA XB7 standardně jezdi? na 21palcovy?ch kolech ALPINA DYNAMIC se špičkovými samonosnými pneumatikami typu run-flat. Všechna nova? 23palcova? kovaná slitinová kola v ikonickém paprskovém tvaru ALPINA CLASSIC 20 a v povrchové úpravě Antracit jsou dodávána jako výbava na přání. Jejich vysoka? konstrukční pevnost je výsledkem technologie kování, která přispívá k významnému snížení hmotnosti. Pohon všech čtyř kol je založen na systému BMW xDrive, který zcela proměnlivým způsobem rozděluje krouticí moment podle potřeby mezi přední a zadní nápravu. Specifické nastaveni? ALPINA pro rozvrženi? krouticího momentu maximalizuje přenos hnací síly na vozovku a zajišťuje neutrální dynamiku řízení za všech podmínek.

Interiér vozů BMW ALPINA je velmi stylový a atraktivní. Luxusní provedení v ALPINĚ je stejně důležité jako jízdní vlastnosti vozu. Kabina XB7 může být sedmimístná nebo šestimístná. Interiér je standardně tvořen exkluzivní kůží Merino, případně ALPINA nabízí velmi měkké a sofistikované čalounění z kůže Lavalina.

Pro značku ALPINA jsou charakteristické kontrastní švy v zelené a modré s dřevěnými lamely. ALPINA pro své zákazníky ovšem nabízí téměř neomezené možnosti výběru vlastni? kompozice interiéru: lemování, stehování, výšivky a reliéfy, vše podle přání zákazníka, což dodává interiéru vozidla osobitou atmosféru. Každý typ dřevěného obložení interiéru je označen kruhovým logem ALPINA.

Diskrétní detaily, k nimž patří osvětlené prahy dveří, označení modelu a jedinečná výrobní plaketa, vnášejí do každého interiéru nádech exkluzivního individuálního stylu. Novy? model BMW ALPINA XB7 je možné již nyní objednávat u společnosti Invelt, výhradního zástupce značky ALPINA u nás. Dodávky budou zahájeny počátkem prosince 2020. 

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

CARS & GIRLS

Generální partner portálu:

     

 

Partneři portálu:

      

Další portály mediální skupiny HMG:

        

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist